Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Bezpłatne szkolenie z media relations w sobotę w Chrzanowie

14.11.2022 18:00 | 0 komentarzy | 1 604 odsłona | Natalia Feluś

W Miejscu Aktywności Mieszkańców 19 listopada odbędą się warsztaty media relations w praktyce. Zajęcia potrwają od godz. 11.00 do 15.00 i są bezpłatne. Jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy.

0
Bezpłatne szkolenie z media relations w sobotę w Chrzanowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Spotkanie warsztatowe poprowadzi Elżbieta Woźniak-Łojczuk, która o sobie mówi: "wielomatka, magister filologii polskiej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Kreatorka nowych marek. Start-upowe inspiracje czerpie z wnikliwej obserwacji codzienności macierzyńskiej. Słucha, analizuje, wymyśla i opisuje. Jej mottem życiowym są słowa JP II: Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali."

W programie szkolenia:
- media relations w praktyce,
- storytelling o dużych rodzinach,
- elementy copywritngu,
- promocja działań lokalnych Koła Związku Dużych Rodzin.

Organizatorem warsztatów jest Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus" Koło Chrzanów, a odbędą się na ul. Sokoła 24 w Chrzanowie. Jak zapowiadają, tematyka kontaktów z mediami jest szeroka, dlatego spotkanie nie ma sztywnej formuły i to od uczestników zależy, ile czasu będzie poświęcone na konkretne zagadnienia. Przewidziana jest przerwa na kawę i ciepły poczęstunek. Zapisywać można się TUTAJ.