Piłkarska sobota. Fablok znów przegrał, ale jego najgroźniejsi rywale też nie punktowali (WIDEO, ZDJĘĆIA)

28.05.2022 20:17 | 0 komentarzy | 4 790 odsłony | Marek Oratowski
Piłkarze Fabloku mogli wywalczyć choćby punkt w sobotnim starciu z Gorzowem, jednak w końcówce dali się zaskoczyć. Trzebinianie ulegli w Ryczowie.

Fablok Chrzanów - LKS Gorzów 2-3 (1-2)
0-1 Artur Molenda (12), 0-2 Łukasz Cichoń (23), 1-2 Tomasz Kędziora (32), 2-2 Rafał Brzezoń (63, karny), 2-3 Artur Molenda (78)

Fablok: Braś - Ł. Kadłuczka (46. Sabuda), Klocek (67. Wnuk), Piechota, Brzezoń, Domurat, Kędziora, Chrząszcz (75. Zgudziak), Fudali, Trzeciak, Gędłek
Gorzów: Adamus - Bodziony, Molenda, Śliwiński (60. Dylowicz), Cichoń, Podbrożny, Pieczara, Kwiatkowski, Nędza, Dulowski, Kaczmarczyk (87. Zguda)

Chrzanowianie dali się dwa razy zaskoczyć po dwóch szybkich akcjach przeprowadzonych przez gości prawą stroną. Najpierw po płaskim strzale z 10 metrów, a potem uderzeniu z bliska. Nadzieje w serca kibiców Fabloku wlał jeszcze przed przerwą obsłużony crossowym podaniem Tomasz Kędziora, który trafił w długi róg. W drugiej połowie gospodarze zdołali wyrównać po rzucie karnym. Mieli też dwie dobre okazje do zdobycia trzeciego gola. Najlepszą miał zmiennik Kacper Wnuk, ale z ostrego kąta trafił w słupek. Goście wyczekali miejscowych i zadali decydujący cios na wagę wygranej. Rywale Fabloku z dołu tabeli na szczęście dla nich także solidarnie przegrali.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z tego pojedynku.

Hejnał Kęty - Nadwiślanin Gromiec 1-5 (mecz rozegrany w piątek)
Zgoda Byczyna - Niwa Nowa Wieś 1-4
MKS Libiąż - LKS Rajsko 1-5
Skawa Wadowice - LKS Żarki 2-0