Co najmniej na dwóch rondach w Chrzanowie, na pierścieniach z kostki, pojawia się coraz więcej dziur. Łatwo wpaść w nie kołem samochodu, co może skutkować uszkodzeniem pojazdu.
Dziury oraz pojedyncze kostki brukowe leżą na wewnętrznych opaskach wokół rond przy ul. Szpitalnej i ul. Topolowej. Chodzi zarówno o rondo przy pasażu handlowym Kasztelania, jak i przed szpitalem powiatowym w Chrzanowie. Te ronda są pod nadzorem Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie.
Jak informuje Agnieszka Ćwiertniewicz, rzeczniczka prasowa ZDW w Krakowie, ronda są stale sprawdzane przez instytucję, a powstałe dziury na bieżąco wypełniane. Zapewnia, że szkody na dwóch wspomnianych rondach zostaną naprawione jeszcze dziś.
gluszek2013:39, 24.05.2022
Za te pierścienie z kostki na rondach powinni dostać jobla do głowy. One powinny być betonowe jak przed Oświęcimiem na obwodnicy lub asfaltowe jak w Babicach .
jerzy555515:52, 24.05.2022
Za te ronda kto je wymyślił powinien dostać nagrodę Nobla za nieprzemyślane rozwiązania. Samo to,że mała średnica skrętu i te środkowe pierścienie się niszczą, a i opony w tirach ulegają niszczeniu, bo tylko piszczą i czuć gumę.
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Można podziwiać dzieło konserwatorów
To jakieś kompletne dno to muzeum Cor, trzebińska historia leży a oni zajmują się Szehteramu czy innymi bydlakami z Izraela. Wam peron odjechał
Tak dla Polski
10:27, 2025-05-09
Przed zimą będą światła pod Lidlem
A morze KOLEJ linową
lok
10:09, 2025-05-09
Można podziwiać dzieło konserwatorów
Fragment z lewej strony pochodzi z modlitwy "Zikhronot" (Wspomnienia), która jest częścią Musafu dodatkowej modlitwy na Rosz Haszana, Pięknie <3
Ran Adi
09:56, 2025-05-09
Jedyny taki parking na osiedlu został zamknięty
Dlaczego Nadleśnictwo Chrzanow ma utrzymywać parking, niech władze miasta zaczną działać uregulować sprawy geodezyjne.
Miro
09:48, 2025-05-09