Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Pożary traw, samochodu, bezpieczników i śmietnika

25.04.2022 14:00 | 0 komentarzy | 4 726 odsłony | Natalia Feluś
Weekend i początek tygodnia dla strażaków obfituje w wezwania. Ugasili 8 pożarów traw na terenie powiatu chrzanowskiego i brali udział w kilku innych akcjach pożarniczych.
0
Pożary traw, samochodu, bezpieczników i śmietnika
8 wyjazdów chrzanowskiej straży do pożarów traw. Fot. pixabay
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W sobotę strażacy ugasili pożar samochodu osobowego na zjeździe z autostrady A4 na Chrzanów. Pasażerom pojazdu nic się nie stało. Przyczyną pożaru była awaria.

Tego dnia przy ul. Świętokrzyskiej w Chrzanowie, koło sklepu Biedronka, zapalił się kontener na śmieci. Strażacy ugasili ogień i zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Dziś rano ok. godz. 8 straż pożarna brała udział w akcji po kolizji dwóch samochodów osobowych, do której doszło na ul. Krakowskiej w Młoszowej. Wówczas ruch na tym fragmencie drogi wojewódzkiej odbywał się wahadłowo. Podróżujący pojazdami nie odnieśli obrażeń. Strażacy usunęli tam plamę płynów eksploatacyjnych.

O godz. 11.37 w poniedziałek wpłynęło zgłoszenie o pożarze bezpieczników na słupie energetycznym przy ul. Oświęcimskiej w Chrzanowie. W akcji brał udział jeden zastęp straży pożarnej, wezwano także pogotowie energetyczne.