Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Magda Gessler pochwaliła w TVN-ie restauratorów z Libiąża (WIDEO)

25.11.2020 19:00 | 2 komentarze | 10 330 odsłon | Marek Oratowski
Kilka dni temu Magda Gessler ponownie odwiedziła libiąską restaurację "Cztery smaki na języku", w której niedawno przeprowadziła pierwszą w Polsce "Kuchenną rewolucję" nastawioną na sprzedaż dań na wynos. Opowiedziała o tym na antenie TVN-u.
2
Magda Gessler pochwaliła w TVN-ie restauratorów z Libiąża (WIDEO)
Magda Gessler w programie DDTVN
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Branża gastronomiczna przeżywa trudne chwile, bo lokale mogą sprzedawać swoje potrawy tylko na wynos. Trwa akcja "TVN pomagajmy sobie". Z założenia ma połączyć potrzebujących, których nie stać nawet na jeden posiłek w ciagu dnia, z walczącymi o przetrwanie rastauracjami. Ambasadorką akcji jest Magda Gessler. Znana restauratorka goszcząc ostatnio w programie "Dzień dobry TVN" opowiedziała przy okazji o kuchennej rewolucji, przeprowadzonej przez nią w Libiążu. Pochwaliła prowadzących "Cztery smaki na języku", podając za przykład restauracji, która poradziła sobie w nowej rzeczywistości. Była u nich ostatnio z rewizytą. W programie mówi o tym od 4 minuty i 45 sekundy. Można go obejrzeć tutaj.

Prowadzący lokal Klaudia i Michal Kulińscy także chcą się włączyć w akcję pomocy. Na swoim fanpage'u na FB napisali, że od 1 do 23 grudnia przy restauracyjnym okienku między godziną 15 a 17 seniorzy w wieku 65+ otrzymają zawsze ciepłą zupę za symboliczną złotówkę (będzie wydawana do wyczerpania). Po godzinie 17 zupę otrzyma każdy. "To nasze wsparcie dla osób potrzebujących" - napisali restauratorzy.

Przeczytajcie także:

Magda Gessler przeprowadza "Kuchenne rewolucje" w restauracji w Libiążu

Restauratorzy z Libiąża goszczący niedawno Magdę Gessler apelują o wsparcie dla branży