Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Jaką pracę w Chrzanowie i okolicy możemy znaleźć w czasie epidemii

02.04.2020 12:00 | 2 komentarze | 9 938 odsłon | Tadeusz Jachnicki

Najświeższa ofertą jaka pojawiła się w urzędzie pracy jest propozycja zatrudnienia na stanowisko sprzątaczki. Poszukiwani są też magazynierzy, spedytorzy, stolarze czy kosztorysanci.

2
Jaką pracę w Chrzanowie i okolicy możemy znaleźć w czasie epidemii
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Firma KOR-BUD chce zatrudnić do sprzątania biur w Chrzanowie na czas określony osobę z niepełnosprawnością w wymiarze pół etatu. Oferuje co najmniej 1.300 zł.

Z kolei do pracy w Pogorzycach POLCAT TRANS poszukuje spedytora w transporcie międzynarodowym.
Pracownik za wynagrodzenie w przedziale od 2.600 do 5.000 zł miałby się zająć organizacją załadunku i rozładunku, kontrolą czasu pracy kierowcy czy wydawaniem instrukcji (załadunku i rozładunku) w j. rosyjskim i kontaktem z kierowcami w tymże języku.

Spedytora poszukuje również trzebiński DUHABEX. W tym wypadku pracodawca oferuje umowę o pracę na okres próbny i wynagrodzenie od 2.600 do 3.500 zł. Od pracownika oczekuje znajomości angielskiego, francuskiego lub niemieckiego na poziomie wyższym średnio zaawansowanym (B2).

Do pracy w Alwerni jest z kolei poszukiwany stolarz (zarobek od 2.600 zł) a w Chrzanowie monter elementów drewnianych (od 3.300 zł).

Poszukiwani są też pracownik do budowy sieci CATV, magazynier do hurtowni czy osoba do mycia pojemników, a także asystent konstruktora budowlanego czy kosztorysant.

Przeczytaj też:

Krakowskie lotnisko zamknięte dla pasażerów. Tylko loty specjalne

15 lat temu zmarł Jan Paweł II

Wypadek na autostradzie A4. Jedna osoba nie żyje

W Krzeszowicach mężczyzna udawał kobietę na kwarantannie