Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Biegacze zapraszają wszystkich na jubileuszowy start

14.11.2018 09:49 | 0 komentarzy | 2 504 odsłony | Marek Oratowski

W sobote po raz dwusetny spotkają się uczestnicy parkrun Chrzanów. Organizatorzy liczą, że z tej okazji uda się na starcie zgromadzić dwieście osób.

0
Biegacze zapraszają wszystkich na jubileuszowy start
Trasa biegu na 5 km wytyczona została w leśnej scenerii
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Co sobotę w lesie w Kroczymiechu o godz. 9 miłośnicy aktywności fizycznej wyruszają na 5-kilometrową trasę. Start biegu znajduje się w sąsiedztwie leśniczówki Kroczymiech. Miejsce zbiórki stanowi parking pomiędzy leśniczówką i budynkami Ocynkowni, odległy od przystanku autobusowego o około 1 km.

- Sobotnie spotkania są dosłownie dla każdego. Nie tylko dla biegających od lat. Trasę można pokonać truchtem, spacerem, czy nawet z kijami do nordic walking - zachęca Magdalena Replińska, koordynator parkrun Chrzanów. W sobotę 17 listopada biegacze spotkają się po raz dwusetny. Z tej okazji chcieliby zgromadzić na starcie 200 osób (dotychczasowy rekord to 132 uczestników). Dlatego zapraszają do udziału także osoby, które jeszcze nie pojawiły się na parkrun. Szczegółowe informacje o biegu można znaleźć tutaj.

Rozmowę z koordynatorką biegu przeczytacie też w najnowszym, papierowym wydaniu "Przełomu", dostępnym także w wersji elektronicznej.