Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Mundial 2018. Na jednym boisku z Lewandowskim, Szczęsnym i Krychowiakiem

13.06.2018 19:15 | 0 komentarzy | 6 917 odsłon | Michał Koryczan

Grał razem z gwiazdami naszej reprezentacji. Trenował z piłkarzem angielskiej kadry Ashley`em Youngiem. Bramkarz MKS Trzebinia Tomasz Wróbel ma się czym pochwalić. Opowiada o tym w najnowszym numerze „Przełomu".

0
Mundial 2018. Na jednym boisku z Lewandowskim, Szczęsnym i Krychowiakiem
Tomasz Wróbel
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tomek Wróbel wkrótce skończy 28 lat. Dokładnie dwa dni po pierwszym meczu Polski na mistrzostwach świata w piłce nożnej w Rosji.

Kto wie, czy gdyby jego kariera nie potoczyła się inaczej, to właśnie w Soczi (tam właśnie zamieszkała nasza kadra narodowa) nie świętowałby urodzin.

Wszak kilka lat temu w młodzieżowych reprezentacjach Polski występował razem z Wojciechem Szczęsnym i Grzegorzem Krychowiakiem, czyli gwiazdami drużyny prowadzonej przez Adama Nawałkę.

- Ja tak mocno nie żyję przeszłością. Ale to był kapitalny czas. Zwiedziłem prawie całą Europę. Co do Wojtka i Grześka, to cieszę się, że im się udało. Bardzo na to zasługiwali talentem i zaangażowaniem - mówi Tomasz Wróbel, mieszkający w Nawojowej Górze.

Miał też okazję trenować wspólnie z piłkarzem angielskiej kadry Ashley`em Youngiem, a także zagrać w meczu przeciwko Robertowi Lewandowskiemu. W swoich szeregach chciały go kluby z angielskiej Premier League i włoskiej Serie A.

O tym wszystkim, jak również o wielu innych ciekawostkach ze swojej piłkarskiej kariery, Tomek Wróbel opowiada w rozmowie, którą można przeczytać w najnowszym, 23. numerze „Przełomu", dostępnym w wersji papierowej i elektronicznej (TUTAJ).