Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Kolarze przejadą przez ziemię chrzanowską. Będą korki

07.06.2018 23:15 | 0 komentarzy | 6 880 odsłon | Michał Koryczan

W piątek na lokalnych drogach pojawią się uczestnicy Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Sprawdź gdzie i kiedy można ich zobaczyć.

0
Kolarze przejadą przez ziemię chrzanowską. Będą korki
W ubiegłym roku uczestnicy Małopolskiego Wyścigu Górskiego finiszowali w Trzebini. Teraz w tym mieście odbędzie się start pierwszego etapu tego wyścigu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W piątek, 8 czerwca, o godzinie 12, kolarze wyruszą na trasę pierwszego etapu liczącego 130 kilometrów, prowadzącego z Trzebini do Alwerni. Na liście startowej jest ponad 200 zawodników z 27 grup kolarskich z Polski i zagranicy.

Jak informuje Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka chrzanowskiej policji, w związku z wyścigiem, w Trzebini, gdzie planowany jest start (rejon Rynku), kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami już od godz. 11. Ruch samochodowy na poszczególnych ulicach będzie wstrzymany na około 15 minut przed przejazdem kolarzy. Przed godz. 14, na ok. 1,5 godziny zamknięty zostanie węzeł Rudno na autostradzie A4.

Z kolei pasażerów czekają zmiany w kursowaniu autobusów miejskich linii: 9, 10, 42 i La. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Kolarze przejadą m.in. przez Trzebinię, Myślachowice, Lgotę, Czyżówkę, Ostrężnicę, Nową Górę, Filipowice, Wolę Filipowską, Nieporaz, Regulice, Zalas, Sankę, Nawojową Górę, Tenczynek i Alwernię.

Program minutowy pierwszego etapu wyścigu z Trzebini do Alwerni

Mapa pierwszego etapu wyścigu z Trzebini do Alwerni