Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Pasażerowie mogą już kupować bilet roczny

04.06.2018 10:49 | 20 komentarzy | 8 266 odsłon | Marek Oratowski

Od 4 czerwca korzystający z połączeń obsługiwanych przez PKM Jaworzno mogą nabyć bilet na cały rok. Normalny kosztuje 180 zł, a ulgowy 90 zł.

20
Pasażerowie mogą już kupować bilet roczny
Z autobusów linii A i 319, obsługiwanych przez PKM Jaworzno, korzysta wielu chrzanowian
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Znaczną część klientów naszego przedsiębiorstwa stanowią mieszkańcy Chrzanowa i Balina. Dlatego na pewno zainteresuje ich mozliwość zakupu biletu upoważniającego do przejazdu nieograniczoną liczbę razy przez rok na obszarze całej sieci PKM Jaworzno - podkreśla Adrian Słupski, zastępca kierownika działu organizacji i kontroli przewozów PKM sp. z o.o. w Jaworznie.

Od poniedziałku bilet roczny można nabyć za 180 zł (ulgowy kosztuje 90 zł). Pasażerowie zapłacą więc niecałe 50 groszy (lub 25 groszy) za dzień podróżowania wszystkimi liniami PKM z nieograniczoną liczbą przesiadek.

Nowe bilety dostępne są na Jaworznickiej Karcie Miejskiej, w stacjonarnych punktach sprzedaży (w tym w kolekturze na dworcu ZKKM przy ulicy Zielonej w Chrzanowie) oraz w sklepie internetowym.  Przedstawiciele przewoźnika zapowiadają też uruchomienie specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne.