Piłkarze ręczni Chrzanovii rozgromili Libuszę

12.10.2008 05:16 | 0 komentarzy | 2 229 odsłony | red
W sobotę juniorzy młodsi Chrzanovii pokonali na własnym parkiecie rówieśników z UKS Wiertmet Libusza 40-18 (23-11).
0
Szczypiorniści Chrzanovii powstrzymują atak gości

Dla podopiecznych Adama Piekarczyka był to drugi mecz w sezonie. Na inaugurację ulegli w Bochni 17-22.

W meczu z Libuszą bardzo szybko zapewnili sobie wysoką przewagę (w 8. minucie po rzucie Kamila Kirsza chrzanowianie prowadzili 7-1). Dzięki seryjnym golom systematycznie powiększali różnicę bramkową, która przed przerwą wynosiła już 12 trafień. Po zmianie stron goście mający słabsze warunki fizyczne i gorsi technicznie nie potrafili przeciwstawić się szybkim szczypiornistom Chrzanovii. Ci za punkt honoru postawili sobie zdobycie 40 goli. Sztuki tej dokonał w ostatniej minucie Łukasz Kozieł. Najwięcej, bo 8 trafień zaliczył w całym meczu 15-latek Dawid Dęsoł.