07.02.2010 21:59 | 0 komentarzy | 2 439 odsłony | red
W juniorskiej potyczce Chrzanovii z Siódemką Chełmek lepsi okazali się piłkarze ręczni Siódemki.
0
Trener Chrzanovii Adam Piekarczyk ustala taktykę ze swoimi podopiecznymi

Juniorzy młodsi Chełmka prowadzą w lidze małopolskiej. Druga rundę rozgrywek zaczęli od sobotniego, derbowego meczu z Chrzanovią. W Chrzanowie mecz ułożył się pod ich dyktando. Podopieczni Miłosza Waligóry prowadzili kolejno 5-0, 8-3 i 15-10, by na przerwę zejść przy wyniku 18-11. W drugiej połowie nadal nękali obronę Chrzanovii, przeprowadzając kombinacyjne i efektowne akcje. Gospodarze nie potrafili się im przeciwstawić. Tym bardziej, że zawodziła ich skuteczność. Nie potrafili też upilnować najbardziej bramkostrzelnych graczy Chełmka – Tomasza Kulki (zdobył 9 bramek) oraz Jakuba Fidyta i Daniela Natanka (po 7 trafień). Szczypiorniści Chełmka są więc na dobrej drodze do wygrania ligi.