15. kolejka Chrzanowskiej Ligi Futsalu

23.02.2010 22:13 | 3 komentarze | 3 732 odsłony | red
Północ przegrywała z OLKO, ale momentalnie się podniosła i wygrała 8-4 dzięki czemu została po rocznej przerwie mistrzem Chrzanowskiej Ligi Futsalu. W ostatniej kolejce najciekawsza będzie walka o trzecią pozycję między Wygiełzowem oraz Orłami.
3
Marcin Wielonek z Instalbudu (w pomarańczowym stroju) stara sie minąć Marka Widła z UKS II LO.

Północ przegrywała z OLKO, ale momentalnie się podniosła i wygrała 8-4, dzięki czemu została po rocznej przerwie mistrzem Chrzanowskiej Ligi Futsalu. W ostatniej kolejce najciekawsza będzie walka o trzecią pozycję między Wygiełzowem oraz Orłami.

Wyniki:
Solidex – Orzeł Balin 3-5
Daniel Rogaczewski, Marcin Nędza, Wojciech Babiarz – Paweł Baran 2, Arkadiusz Romanowski, Konrad Kogut, Maciej Czub
Orzeł Balin ma patent na zwycięstwa nad Solidexem. W całym sezonie zgromadził zaledwie sześć punktów i wszystkie właśnie z niedzielnym rywalem. Wygrana z 1. kolejki była niespodzianką, a ta z kolejki piętnastej już małą sensacją. Orzeł prowadził 2-0 po golach Barana. Solidex w 10. minucie złapał kontakt dzięki trafieniu Babiarza, ale jeszcze przed przerwą na 3-1 podwyższył Czub. W 30. min. na 2-3 trafił Nędza, a po chwili czerwony kartonik zobaczył bramkarz Orła Andrzej Fijołek. Dobrze między słupkami spisał się jednak Baran, a w polu skutecznością popisali się Romanowski oraz Kogut i w 39. minucie było 5-2. W ostatnich sekundach na 3-5 trafił Rogaczewski.

UKS II LO – Instalbud 6-6
Dariusz Hrabia 2, Damian Sikora, Mateusz Skrzypiński, Mariusz Kołodziej, Krystian Nowak – Gabriel Dudek 3, Grzegorz Wicher 2, Marcin Wielonek
Instalbud do meczu przystąpił gołą piątką z bramkarzem w polu. W pierwszej połowie w rolę napastnika wcielił się Tomaszewski, a w drugiej Bednarski. Prowadzenie Instalbudowi strzałem w okienko dał Dudek. Momentalnie odpowiedział jednak Sikora. W 10. minucie II LO objęło prowadzenie po bramce Dariusza Hrabi, ale po chwili Surowca pokonał Wicher i było 2-2. W kolejnych minutach meczu UKS II LO obejmował prowadzenie, ale za każdym razem do remisu doprowadzał Instalbud. W 36. minucie na 5-5 trafił Dudek, po chwili ten sam zawodnik wyprowadził Instalbud na prowadzenie. W ostatnich sekundach remis do II LO uratował Kołodziej i zespoły podzieliły się punktami, choć dla grających w dużo szerszym składzie podopiecznych Mirosława Kikli ten remis to raczej porażka.

ADI – Antalya 3-8
Piotr Jawień, Paweł Gawęcki, Grzegorz Krzysiak – Dariusz Gregorczyk 2, Adrian Głownia 2, Wojciech Skwarczyński, Krzysztof Dulowski, Maciej Krupnik, Radosław Górka
Prowadzenie Antalyi dał młody Dulowski, który obrócił się z piłką na szóstym metrze. W kolejnych minutach gra była rwana i oba zespoły miały wiele sytuacji do strzelania bramek. Dla ADI trafiali liderzy tego zespołu, czyli Jawień, Krzysiak i Gawęcki, ale to było za mało, żeby pokonać skuteczną tego dnia Antalyę. W drugiej połowie Antalya zdobywała kolejne bramki wygrywając ostatecznie aż 8-3.

OLKO – Północ 4-8
Dominik Hejmej 2, Mateusz Pindel, Przemysław Knapik – Damian Seręga 3, Bartosz Kaliński, Jakub Zieliński, Paweł Łukasik, Łukasz Kadłuczka, Tomasz Witkowski
OLKO objęło prowadzenie po tym jak strzał Pindla w słupek skutecznie dobił Dominik Hejmej. Tuż przed przerwą piłkę na własnej połowie przejął Knapik i po indywidualnej akcji podwyższył na 2-0. W 23. minucie na dalszy słupek zagrywał Pocztowski, a tam nogę dołożył D. Hejmej i OLKO sensacyjnie prowadziło aż 3-0. W tym momencie Północ ruszyła do odrabiania strat i zepchnęła rywala do defensywy. W 23. i w 25. minucie bramki zdobył Seręga, a po chwili do remisu doprowadził Witkowski. W 30. min. na 4-3 dla Północy trafił Łukasik, ale po chwili był już ponownie remis kiedy bramkarza Północy pokonał Dominik Hejmej. Końcówka należała jednak do Północy, która zdobyła cztery bramki, a wynik na 8-4 w 40. Minucie ustalił Zieliński.

Megalo – Wygiełzów 7-10
Łukasz Wierzba 5, Jakub Horawa, Bartosz Nowak – Łukasz Pactwa 6, Wojciech Kwiatkowski, Andrzej Batory, Kamil Adamczyk, Dawid Adamczyk
W 8. minucie kontrę Megalo skutecznie wykończył płaskim strzałem Łukasz Wierzba. Po niespełna dziewięciu minutach do remisu doprowadził Andrzej Batory. Momentalnie odpowiedział jednak Łukasz Wierzba wyprowadzając Megalo na prowadzenie. W 26. minucie na 2-2 trafił Dawid Adamczyk, a w kolejnych dwóch minutach Domurata pokonał jego brat Kamil oraz Wojciech Kwiatkowski i Wygiełzów prowadził 4-2. W 29. minucie piątą bramkę zdobył Pactwa, a na jego trafienie momentalnie odpowiedział Ł. Wierzba. W kolejnych sześciu minutach Pactwa zdobył pięć bramek, na które odpowiedział tylko J. Horawa i w 39. minucie Wygiełzów prowadził 10-4! W przeciągu ostatnich 60. sekund Wygiełzów kompletnie odpuścił co pozwoliło Megalo strzelić trzy bramki zmniejszając porażkę do stanu 7-10.

KS Orły – Protector 5-4
Radosław Klimek 4, Przemysław Nowicki – Artur Oczkowski 2, Konrad Podobiński, Łukasz Górkowski
Po ośmiu minutach i dwóch trafieniach Radosława Klimka Orły prowadziły z wiceliderem 2-0. Szybko odpowiedział Oczkowski, a w 13. min. do remisu doprowadził Podobiński. Dwie minuty później Orły na ponowne prowadzenie wyprowadził Nowicki skutecznie egzekwując przedłużony rzut karny. Pięć minut przed końcem meczu na 4-2 dla Orłów trafił Klimek, ale momentalnie bramkę kontaktową dla Protectora zdobył Górkowski. Protektor w końcówce wycofał bramkarza co przyniosło efekt w postaci bramki Oczkowskiego z 40. minuty. Do bramki nie wrócił jednak Proksa i na sekundy przed końcowa syreną Stacha pokonał Klimek przedłużając szanse Orłów na trzecie miejsce w tabeli.

W tabeli z 40 punktami prowadzi Północ wyprzedzając Protector (32 punkty) oraz Wygiełzów i Orły (po 27 punktów).