TRZEBINIA. Zagórzanka zaczęła wygraną

05.09.2010 22:05 | 0 komentarzy | 3 597 odsłony | red
Na inaugurację klasy C rezerwy Zagórzanki wygrały w niedzielę 3-2 na Wodnej, gdzie swoje mecze rozgrywają zawodnicy trzebińskiego PUKS-u.
0
Pojedynek główkowy na połowie PUKS Trzebinia

Podopieczni Marcina Celarka wygrywali już 3-0. Wszystkie gole zdobył Mariusz Bigaj. Jednak gospodarze debiutujący w seniorskich rozgrywkach pokazali w końcówce lwi pazur. Najpierw w 70. minucie Konrad Żuradzki po centrze skierował piłkę do siatki. W 83. minucie drugiego gola dla PUKS-u po odważnym wejściu i strzale w długi róg zdobył Damian Kisiel. Jednak gospodarzom nie starczyło już czasu, by pokusić się zdobycie punktu. Więcej o meczu w papierowym wydaniu "Przełomu".