CHRZANÓW. ChLF – Nieskuteczna Antalya przegrywa z Północą

08.12.2010 08:22 | 0 komentarzy | 2 990 odsłony | red
Północ potrafiła wykończyć swoje akcje i wygrała z Antalyą 3-1. Pozycję lidera zachowało Megalo, które 4-2 pokonało Instalbud. Trzy punkty w meczu z Orłami w ostatnich sekundach zapewniło sobie II LO.
0
Kamil Adamczyk z Wygiełzowa w meczu przeciwko Koronie Futsal team zdobył aż 14 bramek i awansował na fotel lidera klasyfikacji strzelców.

Wygiełzów – Korona Futsal Team 19-2
Kamil Adamczyk 14, Mateusz Kasperczyk 2, Łukasz Grabowski 2, Wojciech Kwiatkowski – Michał Kuliński, Wojciech Kwiatkowski (sam)
Wygiełzów przystąpił do meczu gołą piątką i mało skoncentrowany co wykorzystała Korona. Już w pierwszej minucie Proksa został pokonany przez Kulińskiego. W 8. minucie do remisu doprowadził Kamil Adamczyk, który w pierwszej połowie zdobył jeszcze kolejnych pięć bramek i po dwudziestu minutach Wygiełzów prowadził 6-1. W drugiej odsłonie K. Adamczyk strzelił jeszcze ośmiokrotnie co dało w sumie wynik 14 goli. Trafiali także jego koledzy i Wygiełzów wygrał zdecydowanie 19-2. Drugą bramkę dla Korony także strzelił zawodnik Wygiełzowa. Kwiatkowski podawał do Proksy, ale tak, że piłka wpadła do siatki.

KS Orły – UKS II LO 2-3
Radosław Klimek, Krzysztof Walczyk – Patryk Mendela 2, Paweł Baran
Dla Orłów mecz z UKS II LO był chyba ostatnim momentem aby dać sygnał, że zespół myśli o awansie do mistrzowskiej szóstki. UKS ma do rozegrania zaległy mecz z Solidexem, wirtualnie może sobie dopisywać więc trzy punkty. Prowadzenie objęło w 12. minucie II LO. Z bliskiej odległości Króla. Po dwóch minutach był już jednak remis kiedy po rzucie rożnym trafił Klimek. Druga połowę od sytuacji rozpoczęły Orły, ale Grzywa nie zamknął akcji po dograniu Klinkosza. W odpowiedzi szczęścia próbował Wiśniewski, ale skuteczny był dopiero Mendela umieszczając piłkę w siatce w 25. minucie. Na 2-2 kilka minut później trafił Walczyk i wynik był sprawą otwartą. W ostatniej minucie ze strony Orłów w 100% sytuacji piłkę nad poprzeczką posłał Nowicki co zemściło się na 13 sekund przed końcem spotkania kiedy trzy punkty UKS II LO zapewnił Mendela.

ADI – Protector 0-5
Serge Nahle 2, Karol Woźniak, Konrad Podobiński, Wojciech Pocztowski
Mecz długo był wyrównany i w pierwszej połowie padła tylko jedna bramka. W 9. minucie skuteczną dobitką głową popisał się Podobiński. Trzy minuty po przerwie Walas ładnie podał do Pocztowskiego, a ten celnie uderzył z pierwszej piłki. W 26. minucie było już 3-0. Uderzał Nahle, a futbolówka po rykoszecie wpadła do siatki. W końcówce Protector jeszcze podwyższył wynik. Najpierw do pustej bramki trafił Woźniak, a wynik na 5-0 ustalił Nahle, który wykorzystał podanie od Funka. ADI najlepsze sytuacje miało kiedy Jawień trafił w poprzeczkę oraz kiedy dobrze spisujący się Siudut złapał piłkę na lini bramkowej.

Północ – Antalya 3-1
Paweł Łukasik, Jakub Zieliński, Damian Seręga – Kacper Dworniczek
W meczu kolejki zmierzyły się druga Północ i trzecia Antalya. Faworytem byli ci piersi, czyli ubiegłoroczny mistrz mający w swoim składzie najbardziej ogranych na hali zawodników. Antalya starała się jednak sprawić niespodziankę i dzięki temu pojedynek był ciekawy. Północ objęła prowadzenie w 5. minucie kiedy Zieliński wykorzystał błąd Jedynka i bez problemu pokonał Burzę. Antalya musiała więc spróbować atakować i w pierwszej połowie najgroźniejsze sytuacje stworzyła po serii rzutów rożnych. Najpierw strzał Kłosowskiego z problemami obronił bramkarz, a po chwili minimalnie spudłował Głownia. W drugiej połowie Antalya miała wiele okazji di wyrównania, ale zawodnicy przegrywali pojedynki z bramkarzem. Nie pomylił się za to w 32. minucie Seręga, który wykończył kontrę. Kebaby odpowiedziały bramką z dystansu Dworniczka, a jeszcze lepszą okazję miał Burza, który podszedł do rozegrania. Brakowało jednak precyzji co wykorzystał rywal. Łukasik poradził sobie z Dulowskim i Północ wygrała 3-1.

Megalo – Instalbud 4-2
Dawid Kulawik, Jakub Horawa, Łukasz Wierzba, Dariusz Gregorczyk – Łukasz Witek 2
Instalbud w pojedynku z Megalo miał wyjątkowo wąską ławkę i kiedy w 2. minucie Tomaszewskiego pokonał Kulawik wydawało się, że wynik szybko powędruje do góry. Instalbud jednak walczył i po trzech minutach do remisu doprowadził Witek. W 8. minucie dla Megalo trafił Gregorczyk, ale po chwili dość szczęśliwie Domurata pokonał ponownie Witek. W 15. minucie Instalbud mógł nawet prowadzić, ale po stracie Gucika Witek przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. W końcówce pierwszej połowy natomiast Tomaszewski poradził sobie ze strzałami z dystansu Ł. Wierzby i Kulawika. Losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej połowie na korzyść Megalo. Najpierw Horawa podając został zablokowany, ale skutecznie dobił z ostrego kąta, a wynik na 4-2 w 30. minucie ustalił Łukasz Wierzba posyłając piłkę obok słupka po wcześniejszej wymianie podań z Horawą.

Solidex Chełmek – Świetlica Plus Trzebinia 6-2
Wojciech Babiarz 2, Ariel Milewski 2, Daniel Rogaczewski, Mateusz Kubera – Krzysztof Brzóska, Damian Macuda
Solidex miał przewagę, ale świetnie między słupkami bramki Świetlicy Plus spisywał się Brożek. Został pokonany jednak po raz pierwszy w 6. minucie przez Babiarza. W 14. minucie bramkarz Świetlicy nie złapał piłki po strzale Babiarza i piłkę głową dobił Kubera. Jeszcze przed przerwą Rogaczewski podwyższył na 3-0 wykorzystując złe podanie rywala z autu. Na początku drugiej połowy Solidex pozbawił rywala złudzeń kto zdobędzie trzy punkty najpierw Brożka pokonał Milewski, a po chwili ładną bramkę na szybkości strzałem pod poprzeczkę zaliczył Babiarz. Świetlica Plus odpowiedziała bramką Brzóski, a w 30. minucie Ptak trafił w słupek. Skuteczny był za to D. Macuda i było 5-2. Szóstą bramkę dla Solidexu zdobył natomiast Milewski.

Najlepsza piątka kolejki: Tomasz Siudut (Protector), Patryk Mendela (UKS II LO), Kamil Adamczyk (Wygiełzów), Paweł Łukasik (Północ), Wojciech Babiarz (Solidex Chełmek)