Artur Mendela jest e-sportowcem i zawodnikiem drużyny GKS Tychy oraz kapitanem drużyny z Trzebini, mającej na koncie tytuł mistrza Polski Pucharu Miast Super Game e-sport w strzelance Counter-Strike (CS). Dlaczego postawił na granie?
E-sport to profesjonalne granie w gry komputerowe. Pochodzący z Trzebini Artur Mendela studiuje informatykę w Gliwicach. Na studiach utrzymuje się właśnie dzięki grze w CS-a.
- W e-sporcie liczą się przede wszystkim logiczne myślenie, sprawne podejmowanie decyzji i szybkie działanie. Bardzo ważna jest też umiejętność współpracy, bo w drużynie występuje pięciu zawodników - tłumaczy 20-letni Artur Mendela.
Rozmowę z nim możecie przeczytać w najnowszym papierowym wydaniu "Przełomu", dostępnym również tutaj.
Co sądzicie o e-sporcie, zdobywającym coraz większą popularność?
voltar07:57, 12.01.2020
E sport czy youtuber to stan umysłu zalecam psychoterapię uzależnień
Stary Komuch08:09, 12.01.2020
Polecam rodzicom odciąć kabel od internetu, póki nie jest za późno!!! Jak pisał voltar poniżej, tu tylko psychiatra pomoże
Tooomek08:40, 12.01.2020
Stare zgredy z was. Kapcie pilot od TV i oto cała wasza rozrywka. Ale jak młody gra, zarabia w taki sposób to już chory psychicznie. A może boli was że zarabia na tym co lubi a nie chodzi do fabryki na 8 godz i zrzedzi na cały świat. Brawo dla chłopaka
pinokio08:58, 12.01.2020
Ze sportem nie ma to nic wspólnego.
franwielki10:43, 12.01.2020
@Stary Komuch @voltar Dobrze, że Panowie mają czyste i nieskalane nienawiścią umysły, w końcu telewizor uczy samej dobroci i pokazuje prawdę otaczającego nas świata... Jednak może wartałoby powstrzymać się od całkowicie bezsensownych komentarzy, a pochwalić chłopaka, że ma jakąś pasję i realizuje się w niej, a przy tym zarabia i cieszy się z tego co robi? Ja wiem, dla osób "niedzisiejszych" jest to niemożliwe, jak można cieszyć się z pracy... Smutne.
@pinokio Światu esportowemu nie zależy na łączeniu się ze sportem, esport ma być po prostu esportem. To inne środowiska wzbraniają się i podsycają dyskusję na temat tego, że jak esport może stać się sportem, dlaczego, po co to komu potrzebne. Ot, taka drobna informacja.
Stary Komuch10:43, 12.01.2020
Toomek weź się ogarnij chłopie, właśnie dzięki takim jak on i Ty rośnie nam pokolenie kalek społecznych, co tylko grać potrafi, a wszystko inne dla nich to czarna magia, nawet zrobienie sobie posiłku i naprawdę tak to Ci się podoba? To też się przebadaj, bo źle z Tobą
Stary Komuch18:45, 12.01.2020
franwielki prawda jest taka, że esportowiec to takie samo zajęcie jak modelka na instagramie, albo praca w szlachta nie pracuje, więc naprawdę nie ma czego zazdrościć, pozostaje współczuć
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
Mieszkaniec: zróbmy parking na dawnym targowisku
Chcieliście chłopczyka w kiecce, pajaca w okularach, który niszczy wam miasteczko? To macie. Uśmiechajcie sie brygada, co tacy smutni jesteście, Pan trzyma odwrotnie transparent z napisem Robert Maciaszek.
Bążur
22:41, 2025-06-30
Mieszkaniec: zróbmy parking na dawnym targowisku
I to jest bardzo dobry pomsł tego Pana. Kamienice , apartamentowca,bloki mozna budować wszędzie nawet na obrzeżach miasta ale parkingu na obrzeżach sie zrobić nie da ! zrobić nawet płatny parking z biletami , szlabanami i miasto by zarabiało już zawsze na tym.
TexRexsasss
22:20, 2025-06-30
Kąpieliska u nas i u sąsiadów. Gdzie i za ile?
Polecam GLINIAK w Bolęcinie, wstęp i parking za darmo - bez łaski, bez dzikich tłumów i chamstwa
miramar
20:46, 2025-06-30
Dla kogo i ile pieniędzy na sport w Libiążu
Jak zwykle sprawiedliwy podział.
Miś
20:28, 2025-06-30