Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

08.10.2019 12:00 | 1 komentarz | 1 800 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 27.09.2019 13:25

Nasza czytelnicza zabawa cieszy się dużym powodzeniem, dlatego nieustannie zapraszamy Was do uczestnictwa. Jest to dla nas dowód na to, że książki nie odeszły jednak w zapomnienie i Wy - mali Czytelnicy - oraz Wasi rodzice czytacie i lubicie tę formę spędzania wolnego czasu.

1
Zabawa dla dzieci "Moja ulubiona książka"
Amelia ze swoimi ulubionymi książkami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O ulubionej książce opowiedziała nam 9-letnia Amelia Kuć z Regulic:

- Mam na imię Amelka, mam 9 lat. Uwielbiam czytać książki z serii National Geographic "Nela Mała Reporterka", Wydawnictwo Burda NG Polska. Przeczytałam ich już 12 i nie mogę doczekać się następnych. Są one bardzo ciekawe i interesujące. Wraz z Nelą przeżywam jej przygody, poznaję zakątki ziemi i zwierzęta, o których nie miałam pojęcia. Sama kiedyś chciałabym zostać podróżniczką by móc zwiedzać świat.

Amelia otrzymuje od nas nagrodę książkową ufundowaną przez księgarnię internetową selkar.pl. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Moja ulubiona książka" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie Wasze zdjęcie z ulubioną książką, wraz z jej opisem (podajcie autora, tytuł i wydawnictwo) oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Moja ulubiona książka" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom"