Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Piłkarze Fabloku zagrali na zero z tyłu z groźną Skawą Wadowice (WIDEO, ZDJĘCIA)

11.09.2021 21:00 | 1 komentarz | 1 937 odsłona | Marek Oratowski
Grający w „okręgówce" futboliści MKS Fablok Chrzanów po bezbramkowym remisie w sobotnim starciu z Wadowicami zdobyli drugi punkt w sezonie.
1
Piłkarze Fabloku zagrali na zero z tyłu z groźną Skawą Wadowice (WIDEO, ZDJĘCIA)
Ofensywna akcja Skawy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

KEEZA Klasa okręgowa - Wadowice

MKS Fablok Chrzanów - Skawa Wadowice 0-0

Fablok: Dębski - Kadłuczka, Piechota (Kędziora), Brzezoń, Domurat (Pabis), Sabuda (Gędłek), Chrząszcz, Fudali, Kocot (Bębenek), Trzeciak, Tekielak (Matys)

Chrzanowianie po wygranej w meczu Pucharu Polski z Żarkami chcieli także w spotkaniu o ligowe punkty zaprezentować się jak najlepiej. W pierwszej połowie mieli więcej klarownych okazji. Jednak Rafał Chrząszcz po wrzutce Domurata uderzył w słupek. Bramkarza gości postraszył też Wojciech Tekielak. Przyjezdni parę razy szybko zaatakowali, byli też groźni po rogach i rzutach wolnych. Kilka razy ich uderzenia głową niewiele minęły cel.

Ostatecznie kibice nie zobaczyli bramek. Fablokowcy mogli sobie więc dopisać drugi ligowy punkt (wcześniej także u siebie zremisowali z Gromcem).

- Drugi mecz zagraliśmy na zero z tyłu. To ważne, bo Skawa Wadowice według mnie będzie walczyła w tym sezonie o najwyższe cele. Ma w składzie byłych graczy III-ligowego Czańca i Hutnika Kraków. Nasza młodzież jednak zagrała z doświadczonymi rywalami ambitnie - powiedział Mariusz Wójcik, nowy trener Fabloku, który jeszcze poznaje zespół.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z tego meczu.