Taką decyzję podjął Zarząd Obiektów Powiatowych w Chrzanowie.
Zgodnie z postanowieniem ZOP, od poniedziałku (16 marca), aż do odwołania zamknięte będą dla wszystkich użytkowników obiekty, którymi zarządza ta jednostka.
Chodzi o hale sportowe przy: I LO w Chrzanowie, Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini, Zespole Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini i Zespole Szkół w Libiążu, sale sportowe przy: I LO w Chrzanowie, Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie i Zespole Szkół w Libiążu oraz boisko wielofunkcyjne przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie.
Czytaj również:
* BABICE. Place zabaw, boiska i siłownie plenerowe zamknięte
* LIBIĄŻ. Nieczynne place zabaw i boiska
* KRZESZOWICE. Balneologia zamknęła drzwi
* PZPN zdecydował w sprawie rozgrywek ligowych. Co jeśli nie uda się ich dokończyć?
* Koronawirus. Zajęcia w przedszkolach i szkołach zawieszone. Co powinieneś wiedzieć?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
29.04.2025
ZATRUDNIĘ kierowcę kat. C i C+E 500-380-561
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz