Od poniedziałku, 5 września zaczną obowiązywać zmiany w kursowaniu znacznej części autobusów związku komunikacyjnego Chrzanowa, Trzebini i Libiąż.
W poniedziałek ma się rozpocząć remont ulic: Krakowskiej, Garncarskiej i Śląskiej w Chrzanowie. W związku z prowadzonymi pracami przejazd tym odcinkiem drogi krajowej nr 79 ma być czasowo całkowicie zamknięty, o czym przeczytacie TUTAJ.
Ze względu na remont szosy, wprowadzone zostają zmiany w kursowaniu autobusów ZKKM Chrzanów. Mają one obowiązywać do odwołania. Przewidywany termin zakończenia prac to 14 września.
Linie 3, 8, 17a, 17b, 25, 32a, 32b, 35 - przywrócona zostaje obsługa przystanków Chrzanów Dworzec Tymczasowy i Chrzanów Trzebińska. Nie będą obsługiwane przystanki Chrzanów Śródmieście, ZUS, Sienna.
Na powyższych liniach przywrócone zostają rozkłady jazdy obowiązujące przed prowadzeniem zmian związanych z remontem ul. Trzebińskiej, czyli przed 25 sierpnia.
Linia 9 - przywrócona zostaje obsługa przystanku Chrzanów Trzebińska w obu kierunkach (zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym przed wprowadzeniem zmian związanych z remontem ul. Trzebińskiej).
Odjazdy niektórych kursów z przystanku Chrzanów Śródmieście przeniesione zostają na przystanek zlokalizowany przy ulicy Kusocińskiego w kierunku ul. Wodzińskiej i realizowane będą w kierunku Chrzanów ZUS objazdem ul.: Wodzińską, Kamieńskiego i Skorupki.
Linia 15 - przywrócona zostaje obsługa przystanku Chrzanów Trzebińska w obu kierunkach.
Odjazdy z przystanku Chrzanów Śródmieście przeniesione zostają na przystanek zlokalizowany przy ulicy Kusocińskiego w kierunku ul. Wodzińskiej i realizowane będą w kierunku Chrzanów ZUS objazdem ul. Wodzińską, Kamieńskiego i Skorupki.
Linia 29 - Odjazdy z przystanku Chrzanów Śródmieście przeniesione zostają na przystanek zlokalizowany przy ul. Kusocińskiego w kierunku ul. Wodzińskiej i realizowane będą w kierunku Balina objazdem ul. Wodzińską, Kamieńskiego i Ks. Skorupki. Nie będą obsługiwane przystanki Chrzanów Park i Chrzanów Skorupki.
Linia 30 - wszystkie kursy realizowane będą do i z Dworca Tymczasowego. Linia nie będzie obsługiwała przystanków Chrzanów Dworzec ZKKM, Śródmieście, ZUS, Sienna.
Linia 31 - Odjazdy z przystanku Chrzanów Śródmieście przeniesione zostają na przystanek przy ul. Kusocińskiego w kierunku ul. Wodzińskiej i realizowane będą w kierunku Chrzanów ZUS objazdem ulicą Wodzińską, Kamieńskiego i Ks. Skorupki.
Linia 33 - kursy zostają zawieszone.
Linia 38 - wszystkie kursy realizowane będą z Dworca Tymczasowego. Linia nie będzie obsługiwała przystanków Chrzanów Śródmieście, ZUS, Sienna.
Linia 41 i 42 - kursy wracają na swoje pierwotne trasy. Przywrócona zostaje obsługa przystanku Chrzanów Trzebińska w obu kierunkach na wszystkich kursach.
Jak podaje związek komunikacyjny, w trakcie remontu ul. Trzebińskiej mogą wystąpić utrudnienia i opóźnienia w kursowaniu autobusów.
Rozkłady jazdy autobusów ZKKM Chrzanów znajdziecie TUTAJ.
Czytaj również
Asfalt na 29 Listopada położony. Kiedy pojedziemy pod wiaduktem? (WIDEO, ZDJĘCIA)
Krakowska, Garncarska i Śląska w Chrzanowie zostaną zamknięte dla ruchu
Kiedy znów będziemy mogli zwiedzać zamek Lipowiec?
Miał w domu narkotyki. Próbował uciec przez balkon
Piłkarski weekend. Sprawdź, kto z kim zagra w sobotę i niedzielę
Przejazd pod wiaduktem kolejowym w Chrzanowie został otwarty

02.06.2026
KIEROWCĘ C+E. Trasy międzynarodowe - głównie Skand...

31.05.2026
WYNAJMĘ działki 919/9, 919/11 Trzebinia ul. Dąbrow...

13.05.2026
REMONTY łazienek, kuchni, itp. od podstaw-20 lat p...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Mecenas Jan Hoffman kandyduje na prezydenta
Zauważyłem że,kiedy pojawia się w tekście....gdziekolwiek dwa słowa Koalicja Obywatelska...pojawia się Pani z artykułem informacjami...natomiast jednocześnie NIGDZIE Pani nie napiszę złych chwilach tejże partii politycznej,o pomysłach i jeśli nawet przyjdzie...taki moment obiera lub obierze Pani w słowa, które przykryją cały ten bajzel...i to nie są już wolne Media,a człowiek myśląc:"Przełom się sprzedał"...dlatego jeśli nie będzie dzików,nie będzie kiedyś Ukrainy, będzie zgoda...to gwarantuje, że być może kiedyś dziennikarze zaczną pisać o poważnych problemach i jak Je rozwiązać...lub napiszę o tych zaniedbaniach (jak to miało miejsce na PKP-ie w Libiążu)bo tego nikt nie roztrząsał,ale temat o kładce był... PRZYPADEK? Nie sądzę,po prostu LEWACTWO kupuję MEDIA WSZĘDZIE MASAKRA... KIEDYŚ LUDZIE BĘDĄ ZAŁĄCZAĆ TV TYLKO PO TO ABY SŁYSZEĆ TO PiS albo to Wina Tuska...TAKI MAMY CHORY KLIMAT
Szczery
02:28, 2026-06-10
Strzelanie dla sportu, mieszkańcy się boją zabłąkanej k
Gdzie jest ta strzelnica na tym Wapienniki? Bo szukam w internecie i nic znaleźć nie potrafię. Z okolic Wolbromia bym się na nią wybrał z moim sprzętem i amunicją. Postrzelał bym na długim dystansie 100 - 200m.
Ludwik
00:43, 2026-06-10
Na 800 metrach drogi będzie nowy asfalt
To zdjecie jest zabiste
Photo loto
23:54, 2026-06-09
Mecenas Jan Hoffman kandyduje na prezydenta
To doradza radzie czy burmistrzowi?
Peter
22:47, 2026-06-09
0 0
Panie Marku, kiedy nowe autobusy?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz