Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

NASZA AKCJA. Na liczniku mamy ponad 63 tysiące kilometrów

20.07.2021 19:00 | 0 komentarzy | 517 odsłon | Marek Oratowski
Kręcimy dalej dla Sebastiana Kulczyka. Przez miniony tydzień członkowie grupy ROWEROWY Przełom przejechali 8.570 km.
0
NASZA AKCJA. Na liczniku mamy ponad 63 tysiące kilometrów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nasi grupowicze kręcili po ziemi chrzanowskiej, ale zajrzeli też m.in. do Ustronia, Zamościa oraz na Wybrzeże. Najwięcej kilometrów (868) dorzucili turyści z PTT Chrzanów. W czternaście osób pokonali 62 km. Jednak wszystkim bez wyjątku dziękujemy. I prosimy o jeszcze.

Przypominamy, że kręcimy kilometry, a sponsorzy akcji wpłacą fundusze na rehabilitację Sebastiana Kulczyka z Chrzanowa. Od roku jeździ na wózku inwalidzkim po wypadku, jakiego doznał podczas skoku do basenu. Ma już pewne 10 tys. zł na rehabilitację od naszych finansowych partnerów, czyli firm Duhabex i Tor-Bud.
Jest też z nami firma Eneris. Zadeklarowała 5 tys. zł na rehabilitację Sebastiana. Chcąc zachęcić nas do proekologicznych zachowań, postawiła przed nami jednak zadanie: przesłanie zdjęć kompostowników (koniecznie z adresem, gdzie fotka została wykonana). Płaci 100 zł za jedno zdjęcie! (do maksymalnej kwoty 5 tys. zł). Potrzebujemy więc ich przynajmniej 50, by sięgnąć dla Sebastiana po całą pulę. Zdjęcia przesyłajcie na adres: promocja@przelom.pl.