Chrzanów

Licealiści z Chrzanowa wracają z brązowymi medalami

29.03.2023 20:00 | 0 komentarzy | 4 367 odsłony | Michał Koryczan

Reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie zajęła trzecie miejsce w finałach wojewódzkich licealiady młodzieży w piłce ręcznej chłopców.

0

Finały wojewódzkie licealiady młodzieży w piłce ręcznej chłopców zostały rozegrane w
w Marcinkowicach koło Nowego Sącza.

W pierwszej fazie turnieju szczypiorniści z chrzanowskiego I LO pokonali 12-10 LO w Grybowie i przegrali 9-10 z IV LO w Tarnowie.

W fazie finałowej, po dramatycznej walce uczniowie ze „Staszica" przegrali z późniejszym zwycięzcą turnieju XII LO w Krakowie 9-10 i pokonali ZS nr 1 w Bochni 14-5. Zajęli ostatecznie trzecie miejsce, wracając do Chrzanowa z brązowymi medalami.

Drużyna I LO w Chrzanowie wystąpiła w składzie: Patryk Garnek (4a), Jan Kucia (4a), Szymon Cora (4d), Jakub Knapik (4e), Hubert Paryło (4b), Michał Patyk (4b), Jędrzej Klimczak (4a), Oskar Noworyta (4a), Oskar Garnek (1a), Wojciech Franczak (1a), Wojciech Śledziński (1b), Marcel Wcisło (1f), Krzysztof Ćwiklicki (1a), Korneliusz Lenczowski (1a). Opiekunami drużyny byli Renata Solarska i Piotr Kolasa.