Pasażerowie pytają, gdzie te wiaty - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Pasażerowie pytają, gdzie te wiaty

Marek Oratowski 12:14, 03.01.2018
6 Pasażerowie pytają, gdzie te wiaty Remont dworca się przedłuża

Perony na dworcu ZKKM przy ulicy Zielonej w Chrzanowie zostały już wyremontowane. Pasażerowie czekający na autobus jednak dalej nie mają żadnej osłony, bo opóźnia się montaż wiat.

Z czterech peronów zostały trzy. Dużo szersze, niż dotąd. Kolejny etap to montaż wiat z hartowanego szkła i aluminium. Miał się rozpocząć zaraz po świętach. Jednak do tej pory firma z Poznania jeszcze nie wzięła się za ich ustawianie.

Tym samym pasażerowie nie są chronieni przed warunkami atmosferycznymi. Z jednego z peronów zniknął nawet biały namiot, pod którym można się było schronić przed deszczem. W środę nie było nikogo z władz ZKKM, kto skomentowałby tę sytuację i podał choćby przybliżony termin montażu wiat.

(Marek Oratowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (6)

ice manice man

0 0

Dworzec autobusowy na miarę XXI wieku, pieniądze wywalone w błoto

12:49, 03.01.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

llllll

0 0

Trochę cierpliwości redaktorze, chyba, że szukacie taniej sensacji?! Trwa remont i przy każdym remoncie występują utrudnienia, które po prostu trzeba cierpliwie przeczekać. Wiaty, które mają montować to nie zwykłe z katalogu, tylko specjalnie robione dla Chrzanowa. Ale jak je zamontują i skończą remont, dworzec będzie wyglądał przepięknie i będzie w najlepszym swym miejscu kompletnie funkcjonalny. Naszego dworca zapewne będą nam zazdrościć w całej okolicy i się na nim wzorować jak zawsze.

15:22, 03.01.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

K T O SK T O S

0 0

To nie żaden dworzec autobusowy nazywajmy rzeczy po imieniu to poprostu trzy wysepki i nic po za tym, nadal nie rozwiązany problem biegania między relacjami kończącymi i zaczynającymi kursy na byłym PKS i na ZKKM i choćby nie wiem jakie eleganckie wiaty na ul. Zielonej postawili to niczego nie zmienia, dziadostwo niefunkcjonalne i tyle.

17:47, 03.01.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

cherubin85cherubin85

0 0

III, tak.. To dworzec marzenie, nic tylko zazdrościć tych urokliwych wysepek z widokiem na tory kolejowe.

18:10, 03.01.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

winnickiwinnicki

0 0

III pisze: Naszego dworca zapewne będą nam zazdrościć w całej okolicy i się na nim wzorować jak zawsze. 1. Kto potencjalnie miałby go nam zazdrościć i się na nim wzorować? 2. W jakim promieniu od dworca ta "cała okolica"? 3. Jak zawsze, czyli?

12:42, 04.01.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jackjack

0 0

Jedna tablica wyświetlająca odjazdy; gdy nadchodzą mrozy, to głupieje. Jaworzno takich tablic ma w ch... na przystankach i działają. ZKKM jest 100 lat za Jaworznem. Powinno się zlikwidować teb sztuczny twór - czapę usadowioną na dobrych synekurach.

16:01, 04.01.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Mecenas Jan Hoffman kandyduje na prezydenta

Zauważyłem że,kiedy pojawia się w tekście....gdziekolwiek dwa słowa Koalicja Obywatelska...pojawia się Pani z artykułem informacjami...natomiast jednocześnie NIGDZIE Pani nie napiszę złych chwilach tejże partii politycznej,o pomysłach i jeśli nawet przyjdzie...taki moment obiera lub obierze Pani w słowa, które przykryją cały ten bajzel...i to nie są już wolne Media,a człowiek myśląc:"Przełom się sprzedał"...dlatego jeśli nie będzie dzików,nie będzie kiedyś Ukrainy, będzie zgoda...to gwarantuje, że być może kiedyś dziennikarze zaczną pisać o poważnych problemach i jak Je rozwiązać...lub napiszę o tych zaniedbaniach (jak to miało miejsce na PKP-ie w Libiążu)bo tego nikt nie roztrząsał,ale temat o kładce był... PRZYPADEK? Nie sądzę,po prostu LEWACTWO kupuję MEDIA WSZĘDZIE MASAKRA... KIEDYŚ LUDZIE BĘDĄ ZAŁĄCZAĆ TV TYLKO PO TO ABY SŁYSZEĆ TO PiS albo to Wina Tuska...TAKI MAMY CHORY KLIMAT

Szczery

02:28, 2026-06-10

Strzelanie dla sportu, mieszkańcy się boją zabłąkanej k

Gdzie jest ta strzelnica na tym Wapienniki? Bo szukam w internecie i nic znaleźć nie potrafię. Z okolic Wolbromia bym się na nią wybrał z moim sprzętem i amunicją. Postrzelał bym na długim dystansie 100 - 200m.

Ludwik

00:43, 2026-06-10

Na 800 metrach drogi będzie nowy asfalt

To zdjecie jest zabiste

Photo loto

23:54, 2026-06-09

Mecenas Jan Hoffman kandyduje na prezydenta

To doradza radzie czy burmistrzowi?

Peter

22:47, 2026-06-09

0%