Urząd Pracy - przelom.pl
Zamknij

Pracownik produkcji

Nr oferty: StPr/24/0969Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Transportowców 15, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: praca przy obsłudze maszyn, pakowanie, sortowanie gotowych produktów, kontorla jakości produktów gotowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Język:
    • polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: książeczka sanepidowska mile widziana
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MSGROUP HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: JANA SOBIESKIEGO 17A, 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Hanna Hafira
      Numer telefonu: 519 140 638
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      farbowanie, strzyżenie
      StPr/24/0983
      data rozpoczęcia pracy od 25.10.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      obsługa urządzeń krusząco-sortujących, praca ciężka
      StPr/24/0987
      wynagrodzenie od od 4 600 PLN

      bieżąca obsługa klienta, dbanie o wizerunek firmy, realizacja procesów sprzedażowych
      StPr/24/0975
      data rozpoczęcia pracy od 22.10.2024
      wynagrodzenie od od 5 090 PLN

      obsługa urządzeń do geometrii kół
      StPr/24/0971
      data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024

      obsługa montażownicy kół
      StPr/24/0972

      Doświadczenie i stosowne kwalifikacje księgowe, obsługa programu księgowego Symfonia, Comarch Optima
      StPr/24/0964
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      prace administracyjno-biurowe, obsługa komputera i kserokopiarki
      StPr/24/0966
      data rozpoczęcia pracy od 18.10.2024

      zabiegi pielęgnacyjne zwierząt, czyszczenie uszu, zatok, przycinanie pazurów, przygotowywanie do wysyłki badań laboratoryjnych, zamawianie kuriera, przygotowywanie leków, sprawdzanie stanów magazynowych, zamawianie leków, przygotowywanie pacjentów do zabiegów operacyjnych, obsługa programu rejestrującego wizyty, utrzymywanie porządku i dezynfekcja pomieszczeń, opieka nad pacjentami
      StPr/24/0967
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      praca przy obsłudze maszyn, pakowanie, sortowanie gotowych produktów, kontorla jakości produktów gotowych
      StPr/24/0969
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Pomoc w prowadzeniu zajęć edukacyjnych, terapeutycznych w grupie przedszkolnej dla dzieci z autyzmem i niepełnosprawnością sprzężoną.
      StPr/24/0953
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
      wynagrodzenie od od 4 025 PLN