Urząd Pracy - przelom.pl
Zamknij

Logopeda / Neurologopeda

Nr oferty: StPr/24/0881Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pogorska 8c, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: - Realizacja porad logopedycznych w ramach kontraktu z NFZ - Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej Oferujemy: - Wynagrodzenie zależne od liczby zrealizowanych porad, - Elastyczny grafik, - Dostęp do szkoleń i program dofinansowania szkoleń, - Materiały szkoleniowe i merytoryczne wsparcie specjalistów, - Wsparcie w pozyskaniu pacjentów, - Pracę w rozwijającej się poradni logopedycznej posiadającej kontrakt z NFZ.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 20.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
    • Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - Ukończone studia magisterskie oraz studia podyplomowe z logopedii lub - Ukończone studia wyższe (licencjat lub magister) na kierunku albo w specjalności logopedia w wymiarze co najmniej 800 godzin Nie wymagamy doświadczenia.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "CENTRUM" LOGOPEDII SZELIGA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Pogorska 8/c, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 343285111
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Sprzedaż produktów firmy, przyjmowanie zamówień, reprezentacja firmy na rynku
      StPr/24/0902
      data rozpoczęcia pracy od 26.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Praca zdalna polegająca na umawianiu spotkań z danego powiatu, wysyłanie ofert sprzedażowych z branży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz ich certyfikacji. Praca z klientami z danego powiatu. Wymagania – wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office (warunek konieczny), komputer z dostępem do internetu. Mile widziany status ucznia, studenta zaocznego, ale nie jest to warunek konieczny. Prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: [email protected] z nazwą miasta w tytule. Bez tego aplikacja nie będzie rozpatrywana. Praca zmianowa w godz. 8-21.
      StPr/24/0904
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
      wynagrodzenie od od 30 PLN

      Prace remontowe sprzętu ciężkiego na terenie kopalni
      StPr/24/0898
      data rozpoczęcia pracy od 25.09.2024
      wynagrodzenie od od 6 000 do 6 500 PLN

      Sklep wielobranżowy 1. Obsługa kasy fiskalnej 2. Obsługa klienta 3. Obsługa terminala 4. Wykładanie towaru
      StPr/24/0899
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      obsługa piły stolarskiej, oklejarki, obsługa maszyn stolarskich
      StPr/24/0886
      data rozpoczęcia pracy od 23.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 do 6 000 PLN

      - Realizacja porad logopedycznych w ramach kontraktu z NFZ - Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej Oferujemy: - Wynagrodzenie zależne od liczby zrealizowanych porad, - Elastyczny grafik, - Dostęp do szkoleń i program dofinansowania szkoleń, - Materiały szkoleniowe i merytoryczne wsparcie specjalistów, - Wsparcie w pozyskaniu pacjentów, - Pracę w rozwijającej się poradni logopedycznej posiadającej kontrakt z NFZ.
      StPr/24/0881
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      dostawy towaru do klientów firmy i kierowanie samochodem dostawczym
      StPr/24/0883

      bieżąca obsługa klienta, dbanie o wizerunek firmy, realizacja procesów sprzedażowych
      StPr/24/0882
      wynagrodzenie od od 5 090 PLN

      obsługa linii produkcyjnej Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących
      StPr/24/0874
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024

      Wykonywanie prostych prac remontowo-budowlanych
      StPr/24/0879
      data rozpoczęcia pracy od 19.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN