::news{"type":"see-also","item":"58083"}
Zespół z Gromca nie zwalnia tempa na wiosnę i podobnie jak we wcześniejszych tegorocznych meczach inkasuje komplet punktów. Tym razem podopieczni Artura Szlęzaka pokonują drużynę z Rajska.
Swojego spotkania w Zawoi nie rozegrał chrzanowski Fablok. Wszystko przez trudne warunki atmosferyczne.
Lider rozgrywek Świt Krzeszowice nie dał szans kolejnemu rywalowi. Tydzień temu drużyna prowadzona przez Rafała Boguskiego rozbiła u siebie 10-1 Piliczankę Pilica. W niedzielę wygrała pewnie na wyjeździe z LKS Niedźwiedź, aplikując gospodarzom pół tuzina goli. Trzy bramki zdobył Jakub Tyliba, a po jednym trafieniu dorzucili Adam Noworyta, Jan Martyniak i Piotr Brożek. Świt utrzymał w tabeli pięciopunktową przewagę nad wiceliderem Legionem Bydlin, który zwyciężył 1-0 Proszowiankę.
::news{"type":"see-also","item":"58085"}
Prowadzący w lidze LKS Żarki pokonał rywala zza między, czyli Koronę Mętków. Nad drugą w klasyfikacji Błyskawicą Myślachowice ma już 13 punktów przewagi. Ważne zwycięstwo odniosła Polonia Luszowica, która wciąż liczy się w walce o wicemistrzostwo chrzanowskiej A-klasy.
Regulice wygrały z Ruchem Młoszowa, który jako jedyny w ligowej stawce wciąż jeszcze nie zdobył w tym sezonie choćby punktu.
Rezerwy trzebińskiego MKS zostały nowym liderem chrzanowskiej B-klasy. W meczu na szczycie drużyna prowadzona przez Kacpra Ślusarka pokonała 5-0 Nadwiślankę Okleśna.
MKS II ma obecnie w tabeli dwa punkty przewagi nad Okleśną oraz ekipą z Balina, która pokonała Zgodę II.
Były selekcjoner reprezentacji Polski w Manufakturze Trzebinia
Policjanci interweniują średnio co cztery godziny
Kto otwiera biznes w strefie ekonomicznej
Zmiana rozkładu jazdy autobusów. Komu komplikuje życie?
Mieszkańcy chcą, by było bezpieczniej. Inaczej zablokują drogę

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz