::video{"type":"single","item":"12675"}
Kilka chwil po tym, jak uczniowie odebrali świadectwa i wrócili do domów, białe koszule i eleganckie spodnie zamienili na stroje kąpielowe. Punktualnie o godzinie 13 otwarto letni basen w Libiążu, a z każdą minutą na obiekcie przybywało kolejnych amatorów wodnych atrakcji.
Jarosław Broczkowski, ratownik pracujący na libiąskim basenie od 10 lat, przypomina, że podczas wakacji najważniejsze jest bezpieczeństwo.
– W sezonie należy zwrócić szczególną uwagę na zachowanie nad wodą. Korzystajmy wyłącznie z kąpielisk strzeżonych, gdzie dyżurują ratownicy. Do rodziców apeluję, aby nie zostawiali małych dzieci bez opieki, bo trudno przewidzieć ich reakcje w wodzie. Jest również bardzo ciepło, dlatego do wody należy wchodzić stopniowo i zachować szczególną ostrożność. A młodzieży życzę przede wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.
O obowiązującym cenniku mówi Łucja Hadwiczak, pracująca w kasie basenu.
– Tylko w piątek na inaugurację sezonu bilety kosztują 2 zł, a wypożyczenie leżaka 8 zł. Od soboty obowiązuje standardowy cennik: bilet ulgowy kosztuje 10 zł, normalny 16 zł, a wypożyczenie leżaka 16 zł.
Letni basen w Libiążu będzie czynny przez całe wakacje, oferując mieszkańcom i gościom miejsce do wypoczynku podczas upalnych dni.
Wyszedł z patelnią na rynek i zrobił śniadanie. Wszystk
Szkoda chłopaka, który jak powszechnie wiadomo, ma schorzenie i rodzina nic z tym nie robi. Przykre.
szkoda
16:33, 2026-06-26
Brawa dla najlepszych! Burmistrz nagrodził sportowych m
widząc tych dwóch skrajnych mam odruch wymiotny ! 👎😡
H
15:48, 2026-06-26
Leśna kontrola przyniosła nieoczekiwany finał. W akcji
Las jast dla wszystkich kazdy polak płaxi podatki i kazdy ma inne hobby a coraz więcej jest ludzi niestety bez hobby dobrze niech siedzą na *%#)!& ale nie wtykają nosa w zainteresowania innych bo im wszystko przeszkadza
Pietrek
15:19, 2026-06-26
Nocą będzie ciemno. Awaria oświetlenia ulicznego w Chrz
Tam za dnia strach chodzić.
😁😁
13:44, 2026-06-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz