Krzeszowice. Sportowcy i trenerzy z nagrodami. - przelom.pl

Wiadomości

Zamknij

Sportowcy i trenerzy z nagrodami podczas sesji Rady Miejskiej w Krzeszowicach

Klaudia Remsak Klaudia Remsak 21:07, 25.06.2026 Aktualizacja: 21:07, 25.06.2026
Skomentuj Sportowcy i trenerzy z nagrodami

Fot. Gmina Krzeszowice 

Podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Krzeszowicach wręczono nagrody zawodnikom i trenerom za wysokie wyniki osiągnięte we współzawodnictwie sportowym w 2025 roku. 

W gronie nagrodzonych znaleźli się zarówno doświadczeni sportowcy, jak i dzieci oraz młodzież odnoszący sukcesy w różnych dyscyplinach. Wśród najmłodszych laureatów nie zabrakło także rodzeństw, które wspólnie rozwijają swoje sportowe pasje i odnoszą sukcesy w tej samej dyscyplinie.

Nagrody otrzymali: Maksymilian Chucherko, Jowita Pudełek, Paweł Pudełek, Jacek Kret, Justyna Chucherko, Weronika Sarek, Wiktoria Sarek, Magdalena Mędrek, Ewa Kwarciak, Oliwia Bednarczyk, Marta Podgórni, Karolina Kwiatkowska, Maja Gradek, Julia Matysik, Oliwia Śliwińska, Emilia Czerhoniak, Dominik Łuczyński, Adrian Seremak, Igor Styrylski, Leon Stolarski, Franciszek Semczak, Antoni Pikul, Leon Godyń, Franciszek Kurdziel, Wojciech Kardas, Kinga Bury, Franciszek Ciałowicz, Maja Kadłuczka, Bruno Kadłuczka, Łukasz Kortas, Karol Gwizdała, Franciszek Czyż, Blanka Czyż, Jakub Gędłek oraz Henryk Piwowar.

Podczas sesji wręczono również Nagrodę Burmistrza Gminy Krzeszowice dla Renaty Brzózki, wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej i nauczycielki Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej. Wyróżnienie przyznano za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty Gminy Krzeszowice.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%