Nie masz konta? Zarejestruj się

Nawojowa Góra

Dożynki na wysokim szczeblu (zdjęcia)

18.08.2018 23:09 | 7 komentarzy | 7 993 odsłon | Ewa Solak

Dwóch ministrów, wojewoda, członek zarządu województwa małopolskiego, starosta powiatu krakowskiego i całe grono lokalnych polityków gościło na święcie plonów w Nawojowej Górze. Może to być oznaką rozpoczętej kampanii wyborczej.

7
Dożynki na wysokim szczeblu (zdjęcia)
Podczas dożynek w Nawojowej Górze gościli m.in. członek zarządu województwa małoposkiego Wojciech Kozak, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk czy minister nauki i wiceprezes Rady Ministrów Jarosław Gowin (siedzą w pierwszym rzędzie)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Może być, ale nie musi, bo zarówno minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, jak i minister nauki i szkolnictwa wyższego, a jednocześnie wiceprezes Rady Ministrów Jarosław Gowin, czy wojewoda Piotr Ćwik, a także starosta krakowski Wojciech Pałka na dożynkach gminy Krzeszowice bywają systematycznie.


Podczas imprezy na boisku LKS Górzanki atrakcją była nie tylko polowa msza święta i przyśpiewki, układane przez koła gospodyń specjalnie dla gości, ale także przejażdżki wozem zaprzężonym w konie. Władze gminy uhonorowały również prężnie działających rolników.

Tegorocznymi starostami byli hodowcy kurczaków Elżbieta i Jacek Księżycowie.