Miękinia
Mieszkańcy organizują w sołtysówce lokalny punkt wsparcia dla Ukraińców

- Trafiają do nas ludzie, którzy nie mają samochodów, nie znają języka, muszą załatwiać różne formalne sprawy i trudno im się w tym odnaleźć. Każda pomoc jest cenna, a razem możemy więcej. Chcemy też umożliwić spotkania naszym gościom w sołtysówce, żeby mogli swobodnie spędzić razem czas, porozmawiać, napić się herbaty i wspólnie zająć się dziećmi - piszą na swojej stronie członkowie stowarzyszenia.
Osoby zainteresowane proszą o kontakt z: Małgorzatą Klimek tel. 698 638 130, e-mail: szem@miekinia.eu, Joanną Czajowską tel. 509 583 967 lub sołtysem Wojciech Godyniem tel. 884 796 667,e-mail: wojciech.godyn@miekinia.eu
Komentarze
2 komentarzy
Pomagają tylko nie robią z tego kretyńskich szopek. Tak samo jak Caritas, który pomaga na całym świecie,a nie nakazuje nosić kretyńskich serduszek.
Ciekawe dlaczego w kościołach, plebaniach, domach rekolekcyjnych cisza. Nie pomagają ...