Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Gobarto zaprasza rolników do współpracy

27.09.2019 11:32 | 0 komentarzy | 1 238 odsłona | red

Materiał promocyjny

W odpowiedzi na wyzwanie jakie stawia rynek produkcji wieprzowej polska firma Gobarto uruchomiła Gobarto 500. Jest to program integracji tuczu skierowany do hodowców trzody, którzy chcą rozwijać swoje gospodarstwa. Dzięki współpracy z dużym producentem rolnik otrzyma pomoc w uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń w budowie nowoczesnego budynku inwentarskiego, stałe miesięczne wynagrodzenie i dostęp do innowacyjnych technik hodowli.

0
Gobarto zaprasza rolników do współpracy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Głównym założeniem Gobarto 500 jest współpraca pomiędzy rolnikiem, a firmą Gobarto w tuczu trzody chlewnej. Kooperacja polega na budowie na gruncie rolnika budynku inwentarskiego do 2000 stanowisk tuczowych. Gobarto pomaga w zapewnieniu finansowania oraz wspiera proces uzyskiwania pozwolenia na budowę. Zwierzęta są dostarczane przez Gobarto, a następnie odbierane do zakładów mięsnych firmy po osiągnięciu ustalonej wagi ubojowej. Umowa o współpracy jest podpisywana na 15 lat i gwarantuje rolnikowi wiele korzyści. Przed rozpoczęciem współpracy hodowcy muszą wziąć udział w szkoleniu przygotowanym w ramach Akademii Rolnika. Podczas spotkania zdobędą specjalistyczną wiedzę dotyczącą nowoczesnych technik tuczu trzody chlewnej. Bardzo dobre wyniki produkcyjne są nagradzane premią.

Do kogo skierowany jest program?

W programie mogą uczestniczyć rolnicy posiadający grunt rolny, na którym możliwe jest wybudowanie obiektu inwentarskiego na 2000 stanowisk tuczowych. Rolnicy powinni posiadać doświadczenie w produkcji trzody chlewnej, znać proces tuczu oraz wziąć udział w szkoleniu zorganizowanym przez Gobarto S.A.

- Program Gobarto 500 funkcjonuje w Polsce od dwóch lat. Obserwujemy duży wzrost zainteresowania programem wśród rolników. Dzięki współpracy z Gobarto rolnicy mają możliwość zwiększenia swojej skali produkcji lub jej bezpiecznego rozpoczęcia hodowli wspólnie z nami. Hodowca działający w systemie Gobarto 500 otrzymuje stały dochód i jasne zasady współpracy. Dzięki temu może skupić się na hodowli zwierząt i nie martwić się o koniunkturę na rynku trzody chlewnej. Wpływa to bezpośrednio pozytywnie na skuteczność przedsięwzięcia - mówi Jacek Jagiełłowicz, wiceprezes Gobarto Hodowca.


Co zyska rolnik?

Rolnik, który zdecyduje się na udział w programie Gobarto 500, otrzyma:
• wysokie, stałe miesięczne wynagrodzenie w wysokości do 10 tys. zł.,
• wieloletnią stabilność biznesową oraz gwarancję stałego odbioru tuczników,
• kompleksowy projekt chlewni oraz pomoc w budowie,
• szansę na rozwój własnego gospodarstwa,
• możliwość wybudowania własnego budynku inwentarskiego o najwyższym poziomie technologicznym, które posłużą przez wiele lat,
• najwyższej jakości pasze oraz opiekę weterynaryjną dostarczo­ne przez spółkę Cedrob,
• dostęp do specjalistycznych oraz biznesowych szkoleń organizowanych w ramach Akademii Rolnika,
• możliwość współpracy z Grupą Cedrob, która współpracuje z kilkoma tysiącami gospodarstw rolnych w Polsce i  jest gwarantem stabilności,
• możliwość uczestnictwa w zbiorowym skupie zbóż na pasze, co stwarza możliwość optymalizacji wydatków.

 

Więcej informacji na temat programu znajduje się na: www.gobarto500.pl


Doradca regionalny programu Gobarto 500:

Piotr Karnas
Dyrektor ds. rozwoju trzody chlewnej
Region południowo-wschodni
Piotr.Karnas@gobarto.pl
Tel. 668 138 538

 

 

 

 

 

Materiał promocyjny