Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

W Energylandii wystartowała promocja dla szkół!

03.09.2019 14:37 | 0 komentarzy | 542 odsłony | red

Materiał promocyjny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY!

0
W Energylandii wystartowała promocja dla szkół!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od dziś rusza specjalna akcja dla wycieczek szkolnych! Klasy, które zaplanują wycieczkę szkolną między 2. a 13. września załapią się na bilety z wyjątkową zniżką:

- Bilet szkolny przedszkole w cenie: 32 zł/os zamiast 39 zł
- Bilet szkolny szkoła podstawowa klasa 1-6 w cenie: 48 zł/os zamiast 59 zł
- Bilet szkolny szkoła podstawowa klasa 7-8 w cenie: 56 zł/os zamiast 69 zł
- Bilet szkolny licealiści i studenci w cenie: 79 zł/os zamiast 99zł

W ramach zakupionych biletów wstępu korzystać można ze wszystkich atrakcji na terenie Energylandii, w tym nowo otwartej piątej strefy Parku - Smoczego Grodu z najwyższym na świecie drewnianym coasterem ZADRA, a także wodnej części Water Park i Tropical Fun. To wciąż nie koniec! Uczniowie wycieczki otrzymają darmowy poczęstunek w postaci frytek oraz napoju, a za parking dla autokaru, którym przyjadą nie zapłacą ani grosza, podobnie jak za wejście i kawę dla kierowcy. Warto pamiętać, że 1 opiekun na 10 uczniów wchodzi za symboliczną złotówkę, znów każdy kolejny opiekun może zakupić bilet w obniżonej cenie 119 zł. Energylandia łączy w sobie rozrywkę z edukacją, dlatego poza fizycznymi doznaniami na atrakcjach, przygotowała specjalne pokazy edukacyjne w cenie biletu. Mowa o „Laboratorium Szalonego Naukowca", które obejrzeć można w Teatrze Colosso o 12:30 i 13:30 między poniedziałkiem, a piątkiem.

Zakup biletów po promocyjnej cenie jest możliwy po wcześniejszej rezerwacji pod nr tel. +48 (33) 486 15 00 lub na adres grupy@energylandia.pl. Warunkiem zakupu promocyjnych biletów jest okazanie w kasie karty wycieczki szkolnej podbitej przez dyrektora szkoły. O promocji decyduje data przyjazdu, nie data rezerwacji. Promocja jest ważna od poniedziałku do piątku i nie dotyczy weekendów oraz świąt.

 

Materiał promocyjny