Część mieszkańców nie ma prądu po burzach, jakie przeszły przez powiat chrzanowski. Energetycy i strażacy pracują wciąż w terenie.
Prądu nie ma m.in. w Płazie (ul. Hetmańska, Sobieskiego i przyległe), Libiążu (Miodowa, Wilcza i okolice), Trzebini (Słowackiego, Kilińskiego) i Młoszowej (Florkiewicza i okolice). Zasilanie ma zostać przywrócone do godziny 22.
Jak usłyszeliśmy w chrzanowskim PCZK, strażacy wciąż usuwają powalone drzewa, Niektóre uszkodziły linie energetyczne.
Przeczytaj także:
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
Mieszkaniec: zróbmy parking na dawnym targowisku
Chcieliście chłopczyka w kiecce, pajaca w okularach, który niszczy wam miasteczko? To macie. Uśmiechajcie sie brygada, co tacy smutni jesteście, Pan trzyma odwrotnie transparent z napisem Robert Maciaszek.
Bążur
22:41, 2025-06-30
Mieszkaniec: zróbmy parking na dawnym targowisku
I to jest bardzo dobry pomsł tego Pana. Kamienice , apartamentowca,bloki mozna budować wszędzie nawet na obrzeżach miasta ale parkingu na obrzeżach sie zrobić nie da ! zrobić nawet płatny parking z biletami , szlabanami i miasto by zarabiało już zawsze na tym.
TexRexsasss
22:20, 2025-06-30
Kąpieliska u nas i u sąsiadów. Gdzie i za ile?
Polecam GLINIAK w Bolęcinie, wstęp i parking za darmo - bez łaski, bez dzikich tłumów i chamstwa
miramar
20:46, 2025-06-30
Dla kogo i ile pieniędzy na sport w Libiążu
Jak zwykle sprawiedliwy podział.
Miś
20:28, 2025-06-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz