Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Zabawa dla dzieci "Moje ulubione zwierzątko"

23.06.2019 13:00 | 0 komentarzy | 2 235 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 18:41

Bardzo się cieszymy, gdy przysyłacie nam zdjęcia zwierzaków. Tym razem dostaliśmy list i zdjęcie o kotkach ze schroniska. Wzruszająca historia. Cieszymy się, że jest w Was tyle miłości do zwierząt.

0
Zabawa dla dzieci "Moje ulubione zwierzątko"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Napisała do nas 7-letnia Oliwia:

"Moja Mama współpracuje ze schroniskiem dla zwierząt. Ostatnio Pan przywiózł do nas 5 małych kotów z ich mamą. Jak podrosną będziemy im szukać domu. Oprócz nich mamy jeszcze 3 swoje koty. Zajmujemy się nimi codziennie. Karmię razem z siostrą oraz sprzątamy kuwetę i oczywiście się bawimy. Kotki są super przytulaśne! Szukamy im nowego domu. Oliwia"

Oliwia otrzymuje od nas wejściówki do Fly Park. Gratulujemy i życzymy przyjemnego skakania w Parku Trampolin!

 

Jeśli również chcecie wygrać fajne nagrody, zróbcie zdjęcie swojego pupila, opiszcie nam, w kilku zdaniach, w jaki sposób się nim opiekujecie, jak to się stało, że do Was trafił, albo w jaki sposób najbardziej lubicie spędzać z nim czas. Zdjęcie wraz z opisem prześlijcie do nas na adres: promocja@przelom.pl. W tytule  maila wpiszcie "Moje zwierzątko". Poproście rodziców o pomoc, jeśli samo nie potraficie jeszcze pisać. Czekamy na Wasze opisy i zdjęcia!