Nie masz konta? Zarejestruj się

Krzeszowice

Kiedy wreszcie odmrożą nam fryzjerów?

08.05.2020 22:38 | 2 komentarze | 8 216 odsłon | Alicja Molenda

Branża beauty, w tym fryzjerzy, szykuje się do "nowej normalności". Jednak termin wznowienia ich usług pozostaje zagadką.

2
Kiedy wreszcie odmrożą nam fryzjerów?
Salony fryzjerskie wciąż zamknięte
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sonda

Z jakich usług chcelibyście skorzystać w pierwszej kolejności po ich "odmrożeniu"

Z sondażu przeprowadzonego przez IMAS International, wynika, że najwięcej ankietowanych - 58,4 procent wskazało, że w pierwszej kolejności po zniesieniu obostrzeń pójdzie do salonów fryzjerskich.

Na kolejnych miejscach znalazło się załatwienie zaległych spraw w urzędach, zakupy w sklepach z odzieżą i obuwiem.

Według danych na koniec marca 2020 działalność godpodarczą w zakresie fryzjestrwa i innych usług kosmetycznych prowadziło 2,2, proc. ogólnej liczby podmiotów gospodarki narodowej. Wg Ministerstwa Rozwoju, 99,6 proc. z nich to mikrofirmy.

Data wznowienia ich dzialności nie jest na razie znana (mówi się, że w tzw. trzecim etapie odmrażania gospodarki). Tak samo jak nie są na razie znane zasady higieniczno-sanitarne, na jakich ma się ona odbywać w tzw. "nowej normalności". Branża beauty całkowicie nie funkcjonuje już ponad miesiąc. Jej zapaść (spadek liczby klientów) trwa jednak od połowy marca.

A Państwo z jakich usług chcielibyście skorzystać w piewszej kolejności po ich odmrożeniu? Jak radzicie sobie bez nich? Czy jak śpiewa Artur Andrus: "a jak się już wypogodzi, będziecie siedzieć u fryzjera nawet osiem godzin?"

 

Zagłosujcie i podyskutujcie!?