Nie masz konta? Zarejestruj się

Informator

Miłośnicy dwóch kółek pojadą w sobotę z Krakowa do Młoszowej

22.04.2014 20:28 | 0 komentarzy | 7 305 odsłon | red
26 kwietnia w 50-kilometrową trasę wyruszą uczestnicy XI Rekreacyjnego Rajdu Rowerowego.
0
Miłośnicy dwóch kółek pojadą w sobotę z Krakowa do Młoszowej
Uczestnicy rajdu na trasie Fot. Maciej Kozicki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

26 kwietnia w 50-kilometrową trasę wyruszą uczestnicy XI Rekreacyjnego Rajdu Rowerowego.

Start nastąpi o godz. 11.15 z Cichego Kącika przy Błoniach w Krakowie. Każdy kolarz otrzyma numer startowy oraz mapkę z zaznaczoną trasą i regulaminem. Pierwszych tysiąc osób dostanie także koszulkę, smycz, odblaski rowerowe i button. Zgłoszenia przyjmowane będą w trzebińskim urzędzie miasta oraz w dniu rajdu na starcie od godz. 9 do 10.30.

Chcąc zmieścić się w limicie czasowym, trasę prowadzącą przez Kryspinów, Mników, Baczyn i Rudno należy pokonać do godz. 14.30. Pół godziny później w Zespole Pałacowo-Parkowym w Młoszowej nastąpi uroczyste zakończenie imprezy. Na mecie kolarze dostaną gorący posiłek i wodę mineralną. Wśród wszystkich, którzy ukończą rajd rozlosowane zostaną nagrody (w tym rowery). Na mecie przygrywać ma Miejska Orkiestra Dęta w Trzebini oraz zespół muzyczny.

Organizatorzy zapewniają dowóz i odwóz wszystkich chętnych uczestników oraz zapewniają transport rowerów na trasie Trzebinia-Kraków (zbiórka na placu przy ul. Ochronkowej o godz. 8) oraz Młoszowa-Kraków.

- Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu, byśmy mogli zapewnić dostateczną liczbę autobusów i ciężarówek [do 23.04.]. W tym roku nowością będzie to, że w obrębie Krakowa ruch na czas przejazdu kolumny rajdu będzie wstrzymany. Liczymy, że zostanie pobity rekord frekwencji i na trasę wyruszy ponad tysiąc osób - mówi Paweł Rejdych, komandor rajdu.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, opiekę medyczną i serwis techniczny w przypadku defektów na trasie.

Szczegółowe informacje o rajdzie - KLIKNIJ

(MOR)