Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

W Chrzanowie znów kradną katalizatory

06.06.2021 18:00 | 0 komentarzy | 3 218 odsłony | Marek Oratowski
Kolejne dwa katalizatory zostały w sobotę wymontowane z samochodów stojących na parkingach w Chrzanowie. To nie jedyne zdarzenia, jakie odnotowali w tym dniu policjanci.
0
W Chrzanowie znów kradną katalizatory
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Jeden katalizator zniknął spod Valeo. Został skradziony z hondy. Miał wartość 1500 złotych. Drugi pochodził z pojazdu marki toyota, stojącego przy ulicy Broniewskiego - informuje Iwona Szelichiewicz, rzecznik KPP w Chrzanowie.

*********************

Na ulicy Zielonej w Chrzanowie doszło do włamania do automatu z napojami. Nieznany sprawca rozbił szybę i skradł nieustaloną jeszcze liczbę produktów.

*********************

Na ulicy Głowackiego w Trzebini jakaś osoba celowo uszkodziła rurę kanalizacyjno-spustową, powodując zalanie piwnicy i zniszczenie mienia wartości tysiąca złotych.

*********************

Mieszkanka ulicy Mieszka I w Chrzanowie odkryła, że ktoś wyrwał kłódkę w drzwiach do jej piwnicy i skradł z niej rower-damkę oraz dwa głośniki. Straty wyniosły 1700 złotych.

*********************

Na ulicy Krakowskiej w Libiążu rowerzysta ostro zahamował, przewrócił się i stracił przytomność. Z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.