W ramach modernizacji chrzanowskiego odcinka linii kolejowej przebudowywanych jest aktualnie pięć wiaduktów. Oto jeden z nich.
Obecnie trwają prace przy wiaduktach kolejowych nad ulicami: Krakowską, 29 Listopada, Kadłubek, Zbożową i Powstańców Styczniowych.
Na razie otwarty został jedynie przejazd po nawierzchni tymczasowej pod obiektem nad ul. 29 Listopada. Na ten moment nie jest planowane podobne rozwiązanie w przypadku pozostałych czterech wiaduktów.
W przypadku obiektu nad ul. Kadłubek cały czas trwają prace. Dotychczasowy ich efekt możecie zobaczyć w materiale wideo oraz na zdjęciach. Przypomnijmy, że od kilku tygodni piesi mogą przechodzić pod tym wiaduktem.
Jak informuje Dorota Szalacha z zespołu prasowego PKP PLK SA, modernizacja wszystkich pięciu przebudowywanych obiektów w Chrzanowie powinna się zakończyć w czwartym kwartale bieżącego roku.
Przeczytaj również
Niespodzianka w Kamieniu. Lider przegrał pierwszy raz w sezonie
Kierowcy znowu będą sprzedawać bilety na autobus
Kierowca miał dwa promile i zakaz prowadzenia pojazdów
Józef Cichoń nadal będzie rządził podokręgiem piłkarskim
W Andrychowie byli w szoku. Trzebinia wygrała w dziesiątkę
Nie żyje Bronisław Cieślak. Aktor kilkakrotnie odwiedził ziemię chrzanowską
[WIDEO]4825[/WIDEO]
Berek99707:34, 04.05.2021
Słowo klucz w ustach tej Pani: "powinna"... w zestawieniu z poprzednimi zapewnieniami np. że przejazd pod wiadukktem ul. Zbożową od końca marca 2021 i zapowiedziami o zakończeniu przebudowy pozostałych wiaduktów na przełomie II i III kwartału 2021r. https://chrzanow.naszemiasto.pl/chrzanow-zamknieto-wiadukty-kolejowe-na-ulicach-kadlubek-i/ar/c15-8073945
AAA07:52, 04.05.2021
@Berek997: dobrą masz pamięć ,,W marcu 2021 r., po zakończeniu kolejnej fazy robót przy wiadukcie nad ul. Zbożową, będzie możliwy przejazd pod tym obiektem.'' No i jest możliwy, pojazdy gąsienicowe dają radę :-)
Treblada17:08, 04.05.2021
Tak się zastanawiam po co redakcja Przełomu "drażni" czytelników tymi robotami na liniach PKP zarówno na linii Katowice-Kraków jak i Trzebinia-Oświęcim. Pan Hamarnik a teraz pani Szalacha z PKP cały czas wciskają redakcji "kit" z tymi terminami a Wy się nawet nie zapytacie dlaczego są takie opóźnienia w stosunku do terminów, które anonsowali kilka tygodni a nawet miesięcy temu. Redakcjo więcej odwagi, no chyba, że boicie się usłyszeć słynny cytat z "Misia' -- " nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi ".
bosman08:05, 05.05.2021
W tytule słowo "postęp" powinno powinno być zmienione na "wstrzymanie", bo od pewnego czasu nic się tam praktycznie nie dzieje. Roboty rozpoczęte, podpory wstawione i tyle
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
Zniknie asfaltowe boisko na osiedlu Trzebińska
wyrazy współczucia dla mieszkańców sąsiednich bloków. Za blisko.
Kera
16:38, 2025-07-05
Autobusy relacji Balin – Chrzanów. Nowy przystanek
Bardzo dobrze ze jest ten autobus o godzinie 20:20
Pauuula.93
14:13, 2025-07-05
Pseudokibice zatrzymani za pobicie. Wśród nich trzebini
elektorat Batyra czuje się coraz bardziej pewny siebie - bo wie że ma wsparcie w pisowskim sutenerze i ułaskawienie jakby co.
kij bejsbolowy
13:14, 2025-07-05
Pseudokibice zatrzymani za pobicie. Wśród nich trzebini
Chętnie pościskałabym bicki tych twardzieli
Napalona Mężatka
12:57, 2025-07-05