Chrzanowski szpital włączy się w Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia. Pacjenci będą mogli wykonać m.in. bezpłatne EKG, USG tarczycy i spirometrię oraz skorzystać z konsultacji internisty i dietetyka.
Badania zostaną przeprowadzone od 23 do 27 września. Na spirometrię, USG tarczycy i USG Doppler naczyń szyjnych konieczna jest wcześniejsza rejestracja, bo liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowy harmonogram badań dostęny jest TUTAJ.
jan3614:50, 12.09.2019
Na Dopplera było 6 miejsc. To jakieś nieporozumienie?
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
Pseudokibice zatrzymani za pobicie. Wśród nich trzebini
Cóż to cała Polska w pigułce... Jedni "patrioci" obijają twarze drugim "patriotom"... A na dodatek, od sierpnia ta patologia będzie mieć przedstawiciela w Belwederze, jednym słowem po żołniersku - "Czołem Panie Sutenerze!!!"
Maxxym
00:53, 2025-07-06
Mieszkańcy gminy Libiąż wykręcili kilkanaście tysięcy k
1.Serdecznie gratuluję aktywnym. 2. Jaki cel przyświecał uczestnictwu? 3. ile kilometrów wykręcił burmistrz Libiąża, który łaskawie zgodził się przystąpić do programu?
wieśMoczydło
00:27, 2025-07-06
Pseudokibice zatrzymani za pobicie. Wśród nich trzebini
Filip?
bosman
23:49, 2025-07-05
Pobojowisko na Rynku w Alwerni
Drzewa należy wymieniać tak jak ludzi nic nie trwa wiecznie.
Miro
23:23, 2025-07-05