Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

02.06.2019 11:00 | 0 komentarzy | 1 471 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 02.06.2019 08:16

 

Nasza czytelnicza zabawa cieszy się coraz większym Waszym zainteresowaniem. Jest to dla nas dowód na to, że książki nie odeszły jednak w zapomnienie i Wy - mali czytelniczy oraz Wasi rodzice czytacie i lubicie tę formę spędzania wolnego czasu.

0
Masz ulubioną książkę? Napisz nam o tym!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kolejne książki zaproponowała mama małego Oskarka, który uwielbia słuchać, gdy mama czyta mu na dobranoc. Tym samym wygrali upominki od Dan Cake i Biuro-Max! Gratulujemy.

 

- Wybór jednej książki jest niemożliwy, ponieważ Oskarek uwielbia wszystkie, które mu czytam. Wybraliśmy dwa tytuły, żeby zainspirować rodziców do czytania swoim dzieciom. Pierwszą książką jest "Miłość" autorstwa Astrid Deabordes i Pauline Martin, wyd. Entliczek. Książka opowiada o tym, że mama kocha swoje dziecko bezwarunkowo i to się nigdy nie zmieni. Cudowna opowieść o matczynej miłości, która nie zna granic. Drugą ksiażką jest "Snów kolorowych, placu budowy" Sheri Duskey Rinker i Tom Lichtenheld, wyd. Nasza Księgarnia. To fantastyczna książka do zasypiania dla małych fanów ciężarówek i maszyn budowlanych - napisała Pani Monika, mama Oskara.

 

Jeśli Ty także chcesz wygrać fajne nagrody, wystarczy, że wyślesz do nas na adres mailowy: promocja@przelom.pl opis ulubionej książki wraz ze zdjęciem (podaj autora, tytuł i wydawnictwo), w tytule wpisując "Moja ulubiona książka". Jeśli rodzice wyrażą na to zgodę w mailu, na zdjęciu możesz być także Ty z książką!