Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Profesjonalne nagranie i obróbka dźwięku na stadionie w Alwerni (WIDEO)

14.05.2023 17:00 | 0 komentarzy | 1 811 odsłona | Łukasz Dulowski
W odnowionej siedzibie Stowarzyszenia Młoda Alwernia uwagę przykuwa odnowione i lepiej wyposażone studio nagrań.
0
Profesjonalne nagranie i obróbka dźwięku na stadionie w Alwerni (WIDEO)
Tobiasz Biłka w studiu realizatorskim na stadionie w Alwerni
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

W grę wchodzi teraz realizacja nie tylko piosenek, ale i audiobooków. Na początek będą bajki i utwory literackie dla najmłodszych.

- Zapraszamy do nas. Mamy pieniądze i odpowiedni sprzęt, żeby promować młodych artystów. Gwarantujemy profesjonalne nagranie i obróbkę dźwięku. Do tego dochodzi możliwość tworzenia clipów. W przyszłości chcemy też na żywo transmitować np. koncerty w gminie Alwernia - zapowiada Marek Skowronek, członek zarządu Stowarzyszenia Młoda Alwernia.

Za ścianą natomiast znajduje się wstępnie zaadaptowana pod względem akustycznym realizatorka z dużymi monitorami oraz wydajnym komputerem.

Ponadto ładnie prezentuje się sala „wizualna" ze ścianą nieprzypadkowo pomalowaną na zielono. Będą na niej wykonywane głównie nagrania wideo plus zdjęcia.

Można śmiało powiedzieć, że Młoda Alwernia, mając na karku dwudziestkę, wchodzi z ciekawymi pomysłami w multimedialny, XXI wiek.

Więcej na temat Stowarzyszenia Młoda Alwernia przeczytacie w najnowszym wydaniu „Przełomu", dostępnym również w wersji elektronicznej.