Bułeczki mleczne Dan Cake są sztandarowym produktem Spółki. Od kilkunastu już lat stanowią sprzedażowy bestseller. Obecnie na rynek wprowadzane są pierwsze warianty smakowe bułeczek - będzie można je kupić w wersji z nadzieniem o smaku waniliowym i kakaowym.
Od 2018 roku mleko zawarte w bułeczkach mlecznych (a jest go aż 21%) pochodzi z Mlekovity. Bułeczki, jak wszystkie produkty Dan Cake, nie zawierają konserwantów i wypiekane są z najlepszych surowców.
Bułeczki mleczne są sprzedawane w Polsce niemal od początku istnienia Dan Cake w naszym kraju. Polacy bardzo cenią ten produkt, który na stałe wszedł do ich codziennego menu. A jak je jemy najchętniej? Badania wskazują, że konsumenci w większości jedzą bułeczki bez dodatków, wprost z opakowania. Wyraźnie rośnie jednak grupa osób serwująca bułeczki jako alternatywę dla klasycznego pieczywa podczas śniadania. Coraz częściej są też elementem bardziej złożonego dania.
Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami
Najwyższym zaufaniem dla Dan Cake jest fakt, że bułeczki mleczne są wybierane przez rodziców dla swoich dzieci. Dlatego Spółka tym bardziej przykłada wagę do utrzymywania najwyższej jakości swoich produktów. Dowodem bezkompromisowego podejścia Dan Cake do jakości oferowanych produktów i usług jest stosowanie systemu zarządzania opartego o wymogi jednego z najbardziej restrykcyjnych standardów higieny i jakości - IFS. Poza tym Spółka wdrożyła standardy HACCP, Dobrej Praktyki Produkcyjnej, Dobrej Praktyki Higienicznej oraz wymagania normy ISO 9001. Dzięki temu Dan Cake bardzo dokładnie monitoruje bezpieczeństwo na każdym etapie produkcji i zarządzanie wszelkimi wewnętrznymi procesami.
Nowe smaki i nowe formaty wprost do szkolnego plecaka lub torebki
Nowe smaki bułeczek mlecznych nie są jedyną nowością w ofercie Dan Cake. Również formaty pakowania zmieniają się. Oferowane są one w opakowaniach po 3 sztuki oraz pojedynczo. Klasyczne bułeczki mleczne oraz bułeczki z kawałkami mlecznej czekolady będzie można kupić w opakowaniach pojedynczych oraz po 5 sztuk. Mniejsze formaty opakowań są idealne do szkolnego plecaka, czy torebki. Świetnie sprawdzą się także jako przekąska w podróży.
kattebush15:18, 28.10.2019
A świstak siedzi i dalej zawija w sreberka...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
Mieszkaniec: zróbmy parking na dawnym targowisku
Chcieliście chłopczyka w kiecce, pajaca w okularach, który niszczy wam miasteczko? To macie. Uśmiechajcie sie brygada, co tacy smutni jesteście, Pan trzyma odwrotnie transparent z napisem Robert Maciaszek.
Bążur
22:41, 2025-06-30
Mieszkaniec: zróbmy parking na dawnym targowisku
I to jest bardzo dobry pomsł tego Pana. Kamienice , apartamentowca,bloki mozna budować wszędzie nawet na obrzeżach miasta ale parkingu na obrzeżach sie zrobić nie da ! zrobić nawet płatny parking z biletami , szlabanami i miasto by zarabiało już zawsze na tym.
TexRexsasss
22:20, 2025-06-30
Kąpieliska u nas i u sąsiadów. Gdzie i za ile?
Polecam GLINIAK w Bolęcinie, wstęp i parking za darmo - bez łaski, bez dzikich tłumów i chamstwa
miramar
20:46, 2025-06-30
Dla kogo i ile pieniędzy na sport w Libiążu
Jak zwykle sprawiedliwy podział.
Miś
20:28, 2025-06-30