Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Uwaga - weekendowe utrudnienia na Siennej

28.08.2009 12:53 | 10 komentarzy | 5 346 odsłon | red
CHRZANÓW. W sobotę, 29 sierpnia, o godz. 7 rano, rozpocznie się modernizacja kilkunastometrowego odcinka ul. Siennej pod wiaduktem kolejowym. W związku z tym przejazd z ul. Siennej od razu na ul. Podwale będzie zamknięty. Prace zakończą się najpóźniej w niedzielę o godz. 14 - zapewnia Zbigniew Zaręba, wicedyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie.
10
Uwaga - weekendowe utrudnienia na Siennej
W najbliższy weekend przejazd pod wiaduktem z ul. Siennej na ul. Podwale będzie zamknięty
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

CHRZANÓW. W sobotę, 29 sierpnia, o godz. 7 rano, rozpocznie się modernizacja kilkunastometrowego odcinka ul. Siennej pod wiaduktem kolejowym. W związku z tym przejazd z ul. Siennej od razu na ul. Podwale będzie zamknięty. Prace zakończą się najpóźniej w niedzielę o godz. 14 - zapewnia Zbigniew Zaręba, wicedyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie.

Prace nie spowodują zmian w organizacji komunikacji miejskiej. Autobusy nadal będą się zatrzymywały na przystanku przy ul. Siennej i następnie na przystanku przy ul. Podwale. Dotrą tam wjeżdżając w ul. Świętokrzyską i dalej ul. Kadłubek. Ta trasa proponowana jest również kierowcom samochodów osobowych.

Przedostanie się z ul. Siennej na ul. Podwale nie będzie zatem trudne. Gorzej będą mieli ci, jadący od strony Podwala w kierunku Starej Huty. Kierowani będą na ul. Fabryczną i dalej ul. Zbożową.

- Prace mają się zakończyć w niedzielę do godz. 14. Są spore szanse, że drogowcy z robotą uwiną się szybciej – mówi Zbigniew Zaręba, wicedyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie.
(AJ)