CHRZANÓW. Funkcjonariusze przenieśli się z dotychczasowej siedziby policji przy al. Henryka do nowej komendy przy ul. Jordana.
CHRZANÓW. Funkcjonariusze przenieśli się z dotychczasowej siedziby policji przy al. Henryka do nowej komendy przy ul. Jordana.
- Jeśli ktoś pojawi się w starym miejscu, to zostanie odesłany na ulicę Jordana - uprzedza aspirant sztabowy Robert Matyasik, rzecznik KPP w Chrzanowie.
Zaraz za wejściem jest obszerna poczekalnia z krzesłami dla interesantów. Na ścianie wisi duża tablica informująca, gdzie znajdują się poszczególne sekcje. Dokładnymi wskazówkami służy recepcjonista, którego nie było przy al. Henryka. Rozmowa z zajętym najczęściej dyżurnym często nie należała tam do najprzyjemniejszych.
- Gdy ktoś zgłasza na przykład wypadek lub jakieś przestępstwo, to przełączam go do dyżurnego. Jeśli przychodzi w celu złożenia zeznań lub zawiadomienia, to kieruję do konkretnego pokoju - wyjaśnia stażysta Piotr Stańczyk z recepcji.
Robert Matyasik mówi, że wszyscy policjanci przenieśli się już do budynku przy ul. Jordana. W środę rozpocznie się przeprowadzka archiwum. Powinna zająć dwa dni.
- Stare szafy i meble zostaną zdane do komendy wojewódzkiej. Wyposażenie, znajdujące się w dobrym jeszcze stanie, będą mogli sobie wziąć koledzy z komisariatów - zapowiada rzecznik Matyasik.
Policyjne obiekty przy al. Henryka stanowią własność skarbu państwa. Aktualnie są w trwałym zarządzie komendy wojewódzkiej. Trafią w ręce starosty, a następnie...
- Być może gmina Chrzanów je przejmie i wyremontuje - spekuluje Matyasik.
Numery telefoniczne do chrzanowskiej komendy policji pozostały te same:
624 62 55 - dyżurny,
624 62 66 - pomocnik dyżurnego,
624 62 00 - recepcja.
Łukasz Dulowski
~:))19:08, 06.01.2010
Ale z ludzi są mądrale nawet nie wiecie jak wygląda praca na Komendzie a się wypowiadacie o umorzonych sprawach! Żal ! Jak tacy mądrale jesteście to wstąpcie do Policji to na pewno wszystko się poprawi. Ale po co lepiej pisać takie głupoty jak piszecie. Życzę choć troszkę rozumu na ten Nowy Rok:))
witek16:23, 06.01.2010
Mamy nową komendę a gdzie jest nowy komendant.
~major10:02, 06.01.2010
komende maja jak malowana, byle tylko praca policjantów stała na tak wysokim standardzie jak samo obiekt, pozostaje im tego życzyć!
~interesant08:36, 06.01.2010
nareszcie, stara komenda to byla zwykla rudera. samo wejscie tam bylo bardzo nieprzyjemne
~trele morele07:18, 06.01.2010
Do Pewnego: nie masz racji!! tam pracują ludzie którzy Cię chronią.Mają prawo do GODNYCH warunków pracy.Dlaczego nie krytykujesz takich urzędów jak :starostwo,urząd miasta zus,us-tam remonty ci nie przeszkadzaly? A sam remont Placu 1000 Lecia z iluminacja świetlną to Ci się podoba?! A szkól i tak niewyremontują-nawet nie chciało się urzedasom zorganizować lodowiska w tym roku.............
~emeryt07:07, 06.01.2010
Jasne policja uciekła z centrum miasta i teraz tam w okolicach starego komisariatu bedzie dochodzilo do jeszcze większego "dymu" niż do tej pory. nocny na alei sprzyja takim sytuacją. jak była tam komenda to można było chociaż liczyć ma to, że nikt nie będzie ryzykować żeby tuż pod policją robić zadymy. Teraz policja sobie poszła na teren spokojny i mają gdzieś centrum miasta.
ice man06:32, 06.01.2010
I oto zamiast określić przychodzących do komendy klientami i w ten sposób ich traktować rzecznik prasowy określa ludzi INTERESANCI czyli ci którzy mają jakiś interes są natrętami i przyszli poprzeszkadzać, kiedy wreszcie się zmieni podejście w stosunku do ludzi w waszej branży?!
Czym tu się chwalić - nowym budynkiem komendy?! Macie niską wykrywalność, sprawy po 2,3 miesiącach umarzacie nic w tym czasie konkretnego z tym nie robiąc! A Pana Aspiranta zdaniem Grupa radująca niepotrzebna, a patrole które są na mieście są po prostu rewelka, gratulują podejścia….
~Pewny22:08, 05.01.2010
Tyle pięniedzy na jakąś komende... Zamiast wyremontować jakąś szkołe albo boiska zbudować. Mieli dobre warunki
blood99718:45, 05.01.2010
a na stronie Policji wszystko po staremu:)
http://www.chrzanow.policja.gov.pl/main.php?&id=chgl&d=ch
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Nowa książka o Helenie Kmieć z Libiąża
Wieżacy ma rację chciała to był jej wybór
Mi
20:11, 2025-05-12
Tuzin medali chrzanowskich zawodników ju-jitsu
Gratulujemy!
Meg
19:15, 2025-05-12
Wstrząsy z kopalni Janina. Będzie spotkanie
Trzeba Janinę zamknąć i będziemy mieli spokój.
Żarczan
18:40, 2025-05-12
Nowa książka o Helenie Kmieć z Libiąża
Nie róbcie z kogoś świętego na siłę
Wieżący
18:37, 2025-05-12