Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

WYBORCZE DEBATY "PRZEŁOMU". Jeszcze tylko dwie

03.04.2024 12:09 | 1 komentarz | 1 539 odsłona | Alicja Molenda
Za nami debaty kandydatów z Alwerni, Krzeszowic i Libiąża. Przed nami dzisiejsza - chrzanowska i jutrzejsza - trzebińska. Obie o 17.00.
1
WYBORCZE DEBATY "PRZEŁOMU". Jeszcze tylko dwie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dwie ostatnie debaty odbędą się w redakcji "Przełomu". Tylko debatę libiąską poprowadziliśmy z udziałem publiczności. Każda trwa godzinę.

Wszystkie są na żywo transmitowane na portalu przelom.pl oraz na naszym profilu na Facebooku. Kto nie może oglądać ich w czasie rzeczywistym, może obejrzeć później, bo po spotkaniu publikujemy je w całości na portalu.

W poprzednich latach pytania do kandydatów opracowywali dziennikarze. Tym razem poprosiliśmy o nie wyłącznie mieszkańców udostępnijąc im skrzynkę: gazeta@przelom.pl.

Uczestnicy losują pytania spośród wszystkich, które otrzymamy. Prosiliśmy Was o takie pytania, aby mógł na nie odpowiedzieć każdy z uczestników. Nie adresowane personalnie.

Tematem pytań są sprawy dotyczące określonych grup mieszkańców lub całej społeczności, kwestie gospodarcze, komunikacja, opieka społeczna i zdrowotna, ochrona środowiska, edukacja i inne zagadnienia, które Was interesują. Prosiliśmy, aby były precyzyjne, konkretne i bazowały na Waszej najlepszej wiedzy i doświadczeniu.

Pamiętajcie, że w debatach biorą udział osoby obyte z kamerą i nowicjusze.

Nad przebiegiem debat, przestrzeganiem wyznaczonego czasu i sprawami technicznymi, czuwają dziennikarze "Przełomu".

Planowane terminy debat:

3 kwietnia (środa) 17.00 - Chrzanów

4 kwietnia (czwartek) 17.00 - Trzebinia