Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Miłośnicy gór imprezowali w Chrzanowie (WIDEO,ZDJĘCIA)

04.02.2024 14:32 | 0 komentarzy | 6 872 odsłon | Michał Papiernik
W sobotę, członkowie oraz sympatycy Chrzanowskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego bawili się na zabawie karnawałowej.
0
Miłośnicy gór imprezowali w Chrzanowie (WIDEO,ZDJĘCIA)
Członkowie oraz sympatycy PTT w Chrzanowie na balu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Czym zajmuje się PTT? Podstawową formą działalności oddziału jest organizacja i prowadzenie wycieczek górskich i wysokogórskich oraz integracyjnych wycieczek turystyczno - krajoznawczych. PTT zaprasza też na  spotkania z wybitnymi ludźmi gór, himalaistami, ciekawymi podróżnikami, naukowcami, duchownym itp.

Prelekcje są organizowane w sali odczytowej MOKSiR i cieszą się dużą popularnością. Odbywają się zawsze w środy jesienią i zimą, a także wczesną wiosną.

Towarzystwo organizuje także Powiatowe Rajdy na Orientację dla Szkolnych Kół Krajoznawczych, akcje sadzenia drzew dla SKK PTT oraz Powiatowe Konkursy Wiedzy o Górach o tematyce "Tatry" dla szkół powiatu chrzanowskiego.

Oddział w Chrzanowie liczy około 1200 członków. Organizuje w ciągu roku 110 imprez.

Sobotnia zabawa karnawałowa odbyła się w chrzanowskiej sali pod Jesionem. Przyszło na nią około 100 osób.

Wszyscy bawili się znakomicie. W rolę dj'a wcielił się Marcin Ryś.

Zabawa karnawałowa organizowana jest cyklicznie od 2015 roku.

- Promujemy nasz oddział, towarzystwo w różnych środowiskach, nie tylko przez takie imprezy jak dzisiejsza, ale i przez akcje ekologiczne. Zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi - mówi prezes Remigiusz Lichota.