Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Caban Drummer Fest już w sobotę. Szykuje się mocne uderzenie

21.09.2023 15:00 | 0 komentarzy | 2 310 odsłony | Michał Koryczan

Dariusz „Daray" Brzozowski, Maciej Gołyźniak, Wiktoria Jakubowska oraz Igor Falecki zagrają podczas szóstej edycji chrzanowskiego festiwalu perkusyjnego.

0
Caban Drummer Fest już w sobotę. Szykuje się mocne uderzenie
Podczas zeszłorocznego Caban Drummer Fest
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Caban Drummer Fest to pomysł pracującego w chrzanowskim ośrodku kultury Konrada Wichra oraz perkusisty Eryka Grucy.

W tym roku czeka nas szósta edycja tego wydarzenia, które podobnie jak ostatnio odbędzie się w sali teatralnej MOKSiR w Chrzanowie. Początek w sobotę, 23 września o godz. 17.00.

- W tym roku zaprosiliśmy ciekawych artystów z przeróżnych „muzycznych światów". Mamy więc Igora Faleckiego, który grywa z m.in. z Jimkiem, którego mogliśmy ostatnio usłyszeć na koncercie „Historia polskiego hip-hopu". Jest Wiktoria Jakubowska związana z muzyką pop/rock i takimi artystami jak Paulina Przybysz czy Karaś/Rogucki. Zaprosiliśmy na festiwal Macieja Gołyźniaka, który wydał ostatnią świetną płytę jazzową, a przeszłości grał choćby na płycie „Granda" Brodki. No i na finał mocne uderzenie metalowe, czyli Dariusz Daray Brzozowski. To perkusista Huntera i skandynawskiej grupy Dimmu Borgir - zapowiada Konrad Wicher. Imprezę poprowadzi Eryk Gruca.

Jak dodaje, ponadto pojawi się tajemniczy gość, którego słuchacze poznają dopiero podczas festiwalu, który poprowadzi Eryk Gruca.

Na Caban Drummer Fest będą stoiska ze sprzętem, biżuteria z talerzy perkusyjnych, warsztaty bębniarskie dla dzieci, konkursy z nagrodami i wyzwania dla publiczność.

Bilety w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy, dla dzieci do 12 roku życia) można kupić w kasie kina Sztuka oraz online.