Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Jak Odzież SMMASH dostosowuje się do unikalnych wymagań dyscyplin

06.09.2023 11:02 | 0 komentarzy | 472 odsłony | red

Materiał promocyjny

Jeśli sport nie jest Ci obcy, to wiesz, że w każdej dyscyplinie sportowej, brane są inne aspekty pod uwagę. Wymaga się odmiennych warunków oraz specjalnego wyposażenia, indywidualnego podejścia wobec aspektów treningu i regeneracji, skrojonej na miarę diety, a ostatecznie – właściwie dobranych ubrań, które umożliwią osiągnięcie wszystkich stawianych celów oraz ciągły rozwój sportowy. Jako marka SMMASH doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego od lat nie tylko poszerzamy gamę produktów, ale również konsekwentnie rozwijamy ich portfolio – oferując Ci wytrzymałe, praktyczne oraz niezawodne stroje sportowe, idealnie dostosowane do rozmaitych dziedzin aktywności fizycznej. Kilkadziesiąt unikalnych kolekcji dla kobiet i mężczyzn - stworzonych po to, aby wspierać Cię podczas treningów i zawodów, w realizowaniu Twoich pasji, rozwoju i spełnianiu sportowych marzeń. Chcesz je poznać? Przyjrzyj się, w jakich dziedzinach osiąga doskonałe wyniki odzież marki SMMASH!
0
Jak Odzież SMMASH dostosowuje się do unikalnych wymagań dyscyplin
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

#1 Sporty walki

Czy preferujesz intensywny kontakt z partnerami sparingowymi, czy też wolisz rywalizację wprost z konkretami na polu sportowej rywalizacji – niezależnie czy mówimy o zawodowcach czy amatorach?

Nasza przygoda z projektowaniem i produkcją odzieży rozpoczęła się właśnie od sztuk walki, w tym: zapasów, muaythai czy MMA. Niezliczona ilość minut na: matach, ringach i w klatkach. Wszystko tylko po to, aby zrozumieć, że o postępach i finalnym wyniku sportowych zmagań decyduje nie tylko precyzyjne przygotowanie ruchowe, wytrzymałość, siła i zdeterminowanie, ale także – profesjonalna odzież.

Dlaczego ubrania SMMASH sprawdzają się w sportach walki i nie tylko?

Projektując odzież sportową marki SMMASH stawiamy nie tylko na nietuzinkowy styl, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Odzież SMMASH to także:

Trwały nadruk i solidna konstrukcja, które sprawiają, że nawet po setkach godzin intensywnych treningów - ubrania SMMASH nadal prezentują się wyjątkowo dobrze. Mają intensywny kolor, a ich powierzchnia jest wolna od przetarć czy dziur.

Elastyczność i dopasowanie do sylwetki, które zapewniają lekkość i pełną swobodę ruchu – bez żadnych ograniczeń.

Komfort i bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu antybakteryjnej technologii, która powstrzymuje nieprzyjemne zapachy i hamuje rozwój niebezpiecznych związków.

#2 Biegi z przeszkodami

Wiedza zdobyta na treningach sztuk walki znalazła swoje przełożenie również w innych dyscyplinach sportowych, w których komfort, swoboda ruchu oraz wytrwałość, pełnią bardzo istotne role.

To dzięki nim stworzyliśmy specjalne kolekcje odzieży OCR, które są nie tylko trwałe i wyjątkowe podczas noszenia, ale przede wszystkim – zapewniają pełną funkcjonalność, która pozwala radzić sobie praktycznie z każdym wyzwaniem bez względu na okoliczności, czy to czas, miejsce, porę, czy atmosferyczne warunki.

#3 Tradycyjne biegi uliczne i terenowe

Pamiętajmy, także o “zwykłych” biegaczach, którzy wolą klasyczne odcinki – bez dodatkowy utrudnień w formie przeszkód. Biorąc ich również pod uwagę zaprojektowaliśmy dedykowaną odzież biegową, która jest przewiewna, komfortowa, trwała, a przede wszystkim – sprzyja pokonywaniu nie przeszkód, a po prostu – kolejnych sportowych granic. Nadaje się perfekcyjne do biegów typu trail, szybkich przebieżek na krótszych dystansach, jak i pokonywania maratonów.

#4 Crossfit, fitness i trening siłowy

Ostatnia na liście, jednak również istotna, jest wszechstronna odzież sportowa, która może znaleźć zastosowanie, także przy innych aktywnościach sportowych, które uprawiasz, w tym również zajęcia crossfitowe, czy fitnessowe oraz wszędzie tam, gdzie liczy się dla Ciebie jakość, wygoda i bezpieczeństwo.

Szukasz odzieży, która sprosta Twoim wymaganiom?

Ty tylko zajmij się treningiem, A MY zajmiemy się resztą. Zapoznaj się z naszą odzieżą dedykowaną konkretnym dyscyplinom i zacznij spełniać swoje sportowe ambicje już teraz!

Zobacz

Materiał promocyjny