Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Rafineria ma nowego prezesa

06.07.2010 16:26 | 8 komentarzy | 10 202 odsłon | red
RAFINERIA TRZEBINIA. W spółce zmienił się zarząd. Po niespełna dwóch latach ze stanowiskiem prezesa pożegnał się Zdzisław Pisarek. Od 6 lipca zastąpił go Krzysztof Zdziarski.
8
Rafineria ma nowego prezesa
Krzysztof Zdziarski – nowy prezes zarządu Rafinerii Trzebinia. Fot. Archiwum Rafinerii Trzebinia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

RAFINERIA TRZEBINIA. W spółce zmienił się zarząd. Po niespełna dwóch latach ze stanowiskiem prezesa pożegnał się Zdzisław Pisarek. Od 6 lipca zastąpił go Krzysztof Zdziarski.

Pisarkowi, który stanowisko prezesa zarządu RT objął 24 listopada 2008 roku, Rada Nadzorcza powierzyła funkcję członka zarządu. Szefem zrobiła Zdziarskiego. Dotychczas był on prezesem zarządu Grupy PEKAES SA, odpowiedzialnym za przygotowanie i realizację planu restrukturyzacji i strategii Grupy PEKAES. Zarządzał rozwojem spółki we wszystkich obszarach działalności podstawowej - transportem, spedycją i logistyką. Kierował także Grupą Kapitałową PEKAES SA. W latach 2001-2006 był dyrektorem generalnym UPS POLSKA sp. z o.o.
Zdziarski jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył szereg kursów, szkoleń i programów dla wyższej kadry zarządzającej m.in. Management Leadership School w Bostonie oraz w Humber Colleague, Rayerson Polytechnoc University w Toronto.

Teraz będzie kierował spółką, zatrudniającą obecnie 195 osób, która zajmuje się przerobem ropy i produkcją biodiesla.

Zarząd Rafinerii Trzebinia
prezes: Krzysztof Zdziarski
członkowie: Piotr Prusakiewicz, Grzegorz Salamon, Zdzisław Pisarek
(AJ)