04.06.2023 12:00 | 0 komentarzy | 3 250 odsłony | Michał Papiernik
W sobotnim spotkaniu chrzanowskiej B-klasy, lider rozgrywek Ruch Młoszowa pokonał u siebie ostatnią drużynę tabeli Wisełkę Rozkochów

Ruch Młoszowa - Wisełka Rozkochów 2-1 (2-1)

1-0 Dawid Porębski (7), 2-0 Dawid Porębski (37), 2-1 Mateusz Wójcik (38)

Ruch: Dębski Kamil - Pstrucha Kamil (2. Porębski) (85.Konieczny Paweł), Miękinia Bartosz, Dudek Mateusz, Tokarz Marek, Czub Maciej, Ostrowski Kamil (85. Wałach Liwiusz) , Kłeczek Jakub (46. Bugno Tomasz) , Biały Michał, Linczowski Bartosz, Durał Andrzej (46. Gaj Mariusz).

Wisełka: Janik Adam, Szafraniec Konrad, Bednarczyk Krzysztof, Obłuski Kamil, Kosowski Mateusz, Petrow Denis, Warchoł Mateusz, Ryś Kacper (60. Pietraszek Szymon) , Gołąb Kamil (72. Kowal Kacper) , Wójcik Mateusz, Wójcik Piotr (80. Szczęśniak Dominik).

Gospodarz Ruch Młoszowa podejmował ostatnią drużynę tabeli Chrzanowskiej B-klasy Wisełkę Rozkochów.
Miejscwi zaczęli świetnie. Po rzucie z autu Ostrowskiego do piłki doszedł Porębski i w siódmej minucie mieliśmy 1-0.

Przyjezdni próbowali wyrównać po strzałach Wójcika oraz Warchoła, ale bez efektu bramkowego.

W 37. minucie po pięknej zespołowej akcji Jakub Kłaczek dogrywa do Dawida Porębskiego, który po raz drugi pokonuje bramkarza Wisełki.

W 38. minucie błędy Młoszowian wykorzystuje Wójcik Mateusz, który przed przerwą zdobywa kontaktową bramkę.

Drugie 45 minut to wyrównana gra z obydwu stron. Zdobyć bramkę próbowali Czub oraz Ostrowski a w drużynie przyjezdnych Wójcik, Bednarczyk, Petrow. Mimo wielu prób mecz zakończyłem się wynikiem 2-1.